Guess whos bäk? It’s Britney bitch. Tegelikult ikkagi mina, Kristjan. Suvi läbi, puhkus möödas ning olen vahepeal suutnud ka endas mingisuguse inspiratsiooni allikad üles leida.

Ma olin vahepeal juba täiesti kindel, et paned selle blogiga pillid kotti, aga tundub, et minu tujud käivad vastavalt tuulele ja otsus blogi avada tuli juba kaks kuud hiljem. Vahepeal meenus mulle ka see kurb tõsiasi, et minu esimesest blogimisest on möödas juba kümme aastat. KÜMME aastat. Hetk mil ma nüüd natukene tunnen ennast jälle vanana. Kuid ei saaks öelda, et ma sekundit kahetseksin seda otsust, et enda teod ja kogemused siia kirja panen. Võrdlemisi tore on ikka lugeda mis on korda saadetud ja nii uskumatult kui see ka ei kõlaks siis minu kirjutamine on ka paremaks läinud. Suutes nüüd vähemalt kuidagi ühe teema juures püsida siis vanasti ma kirjutasin ikka äärmiselt kaootiliselt.

Rääkides siis minu esimese postituse tagamaadest pean kohe mainima, et tegu oli ajaga kui Kristjan poiss oli veel 16 aastane ning lõpetas just põhikooli. Ilmselt oli see üks neid suvesi kus ma kodus käsin ainult ööbimas, kui sedagi. Lisaks mäletan ma veel vestlust emaga, et me peaksime teisele korrusele konditsioneeri muretsema kuna öösel on ikka maru palav seal magada. Mu ema siis vastas, et tema läks öösel tööle ning nägi, et mul oli toa aken kinni. Jah, mu toa aken oli kinni kuna ma ei olnud ööseks koju jõudnud. Tulles siis nüüd teema juurde tagasi, tahtsin lisada, et see oli ka selline aeg kus sai ratastega igal-pool ja seda sõna otseses mõttes.Läbi kraavide, läbi jõgede, läbi metsade, läbi võpsikute. Moto oli: Tagasiteed EI ole! Kohati on see mul siiani motoks, aga noo läbi ojade ja kraavide ma enam naljalt minema ei hakkaks. Kümne kilone ratas kuklal. Nope!

Ühest viimasest sellisest seiklusest ma otsustasingi kirjutada kuna mingil veidral kombel arvasin ma, et jube tore oleks seda tulevikus lugeda. Ei tea kas olen Kunksmoor, selgeltnägija või niisama esoteerik või harilik hiromant, aga tõepoolest on vahel endal päris nostalgiline lugeda mis debiilsusi ikka korda saatsin.  Omades veel minusugust kala aju siis see blogi tuleb tõesti kasuks. Vahest sõpradega ikka saab meenutada mis asju on korda saadetud ning siis tahaks ka need kohe kirja panna, aga sel hetkel mil arvuti kätte saan olen need taaskord ära unustanud. Ega ma siia rohkem oma juubeli puhul enam midagi lisada ei oskagi. Kui te nüüd loete seda järgmist peatükki siis pidage meeles, et see oli minu esimene postitus ning kirjutamine polnud veel käpas. Mitte, et ma nüüd oleks mingisugune Hemingway või Tammsaare 😀

\-\-\

Väike rattamatk jões…

Mina, Merka ja Triin läksime mingi juuli kuus ratastega sõitma. Hakkasime väntama Tori poole, kuid kui me olime Paikuse lähedal helistas Merkale ta ema ja käskis koju tulla. Nii me siis hakkasime kodu poole minema. Otsustasime minna mööda jõe äärt. Sõitisime siis lääbi kraavide ja võpsikute kuni meile tuli vastu vana saeveski maja.

Merka ja Triin otsustasid sinna sisse minna, mina ei tahtnud sinna minna kuna ma aimasin et seal on keegi. Merka ja Triin kondasid oma 10 minutit kui tulid tagasi nad kutsusid minu sinna et näidata mulle ühte pilti mis pidi Nõukogude Liidu pilt olema. Läksin, nägin ja tulin ära kuna see koht oli tõsiselt creepy.

Mõni minut olin taas aia taga olnud ja mp3 kuulanud kui nad jooksid aiast välja kuna seal oli mingi vanamees kes oli ikka väga kuri. Ta nägi välja nagu oleks ta Einsteini vend. Me siis hakkasime kiirelt ratastega liikuma kuid jõe äärne tee lõppes seal samas ja meil ei jäänud muud üle kui minna ratastega vette kuna samal ajal see mees küsis väga vihase häälega mis me seal tegime.

Olime siis juba omadega jões kui järsku jäi Merka kalavõrku kinni ja siis õnnestus see kuidagi ka Triinul liikusime ikka väga, väga aeglaselt edasi. Kokku liikusime jões umbes 2 tundi.

Loodan et oli põnev Kristjan!

Üks kommentaar “[468] 10 aastat blogimist

  1. Pingback: Eesti Blogijad

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s