Kui nädalavahetusel on ilus ilm siis peab seda ikka korralikult ära kasutama. Seda sai ka tehtud seekord kui külastasime erinevaid kohti.

Ilmselt siin palju pole rääkida vaid lihtsam on kogu seda ilu edastada piltidega, aga siiski väike jutuke ka juurde. Alustasime oma reisikest Tallinnast ning esimeseks sihtkohaks valisime Türisalu pankranniku. Kui ma seda sihtkohta mainisin siis tekkis teistel kohe küsimus kas elu on tõesti nii raskeks muutunud. Paraku pakub see koht mulle ainult silmadeilu. Kodutöö oli mul ilmselgelt poolikult tehtud kuna esimesel nö vaateplatvormil ei olnud mingit vaadet, sest ees olid ainult raagus oksad. Kui hakkasime autoga edasi liikuma siis leidsime selle parema vaatekoha ning seal sai ka mõned pildid tehtud.

Järgmiseks kohaks valisime Keila-Joa mis ilmselgelt oli paksult rahvast täis. Ilusa ilmaga ning lume sulaga tulevad kõik seda võimast juga vaatama. See hääl mis see vesi tegi oli ikka võimas ning veidral kombel ka rahustav. Olen kord juba selline looduslaps kes tunneb rahustavat tunnet. Kuigi seda ma ikka ei armasta kui loodus mind oma putukate ja muude olevaustega ründama hakkab. Kuigi heade piltide jaoks pidi vaeva nägema siis mõned asjalikud klõpsud sai ka tehtud. Vaeva pidi just sellepärast nägema, et inimesi oli liiiiga palju.

Kui ma reisi planeerisin siis minu kindel soov oli lõppu jätta üks hea maasikas. Selleks saigi Rummu karjäär. Koht kus vanasti inimesed nägid vaeva, et välja saada siis nüüd näevad vaeva, et sisse saada. Veider kuidas ajaga ikka asjad võivad muutuda. Küll tegime meiegi seal igasuguseid tiire peale ennem kui leidsime just selle õige augu kus läbi ronida. Olen kunagi ka koos Kristiniga sinna roninud ning tookord me veeretasime ennast aia alt läbi. Vaadates nüüd seda aiaalust vahet siis olen üsna kindel, et keegi on sinna kruusa juurde pannud. See poleks lihtsalt reaalne, et ma nii väiksest prigust ennast läbi surusin. Lõpuks sisse saades oli vaatepilt ikka kuradi ilus. Oleks ma vaid selle koha omanik, ma paneks kohe raharattad tööle ning teeniks korraliku kasumi.

DSC_0285DSC_0298DSC_0299DSC_0311DSC_0313DSC_0326DSC_0337DSC_0347DSC_0357DSC_0341155464281818062990DSC_0363-3

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s