Käes on kevad ning ka minul oleks viimane aeg taas ärgata ning siia midagi kirja panna. Kuigi vahepeal on päris palju toimunud ei ole leidnud kuidagi endas seda viitsimist üles, et ka siia neid kirja panna. Eks ma ikka ja jälle üritan siin enda come-backi teha ning lubada, et kirjutan ainult rohkem ja rohkem, aga eks näis kas ma kunagi ka sellest lubadusest kinni pean. Nüüd aga siis põhiloo juurde minnes.

Kui ma pühapäeval üles ärkasin siis olin otsustanud, et teen lasanjet. Selle isu oli mul juba mitu päeva, aga mõte selle tegemisest ajas selle isu tavaliselt minema. Ikkagi paaritunnine mässamine ning siis veel see köögi koristus, noo ei ole just kutsuv. Siiski pühapäeval olin ma ennast suutnud niivõrd palju koguda, et ka poe tiiru ära teha. Kuigi ma üldjuhul külastan poodlemiseks Prismat ning just Lasnamäe oma siis selle remondi tõttu ostsustasin ma minna Rocca Al Mare omasse. Muidugi on mul ka kõige lähemal Sikupilli, aga seal on üsna tihti riiulitel augud ning väike autosõit linnavahel kulub ka ära. Muidu ei teagi mis suuri maju meil siin ehitatakse.

Kuna minu linnateadmised liiklusest on suuremalt osalt ikkagi kesklinn ja selle lähiümbrus siis autoga eksimine Rocca Al Maresse ei tulnud isegi mulle üllatusena. Sõites mööda Endla tänavat hoidsin ma ilusti vales reas ning ennemgi kui ise aru sain siis suundusin ma sealt Mustamäe teele. Väike seiklus ju kulub ikkagi ära. Mööda Mustamäe teed sõites ma siis pidasin iseendaga arutelu kas ma peaksin gepsu tööle panema või mitte. Otsustasin seda mitte teha ning vaadata kas ma jõuan kuidagi ka iseseisvalt keskuseni. Ilmselt kui ma oleksin ennast kunagi Sauelt või Keilast leidnud siis oleks ma selle gepsu tööle pannud. Asi siiski nii kaugele ei läinud. Kui ma pöörasin Kadaka teelt alla siis mulle meenus, et olen mingil veidral põhjusel seda teed ennemgi Roccasse läinud ning otsustasin oma vaistu seekord usaldada ning mööda Tuuliku teed edasi minna. Kui te nüüd arvate, et need tänava nimed võlusin oma ajukesest välja siis kindlasti mitte. Eks ma ikka siin näpuga ajan mööda google mapsi neid taga.

tenor (3).gif

Lõpuks olles siis keeranud Rocca parklasse hakkas mulle veider tunduma, et parkla on pooltühi. Pühapäevasel päeval on siin ju alati olnud ulme trügimine ning nüüd on lausa hunnikus vabu kohti. Eks ma siis ikka kasutasin juhust ning parkisin kohe võimalikult ette ning oleks saanud peale parkimist veel ettepoole minna, sest ka teised lahkusid siit. Kui eest plats puhtaks läks siis nägin, et iga ukse eest on politseinikud ning tervele maja esisele on tõmmatut politsei lint ette. Asi muutus ikka äärmiselt veidraks. Võtsin oma nutist siis delfi lahti ja ohh seda rõõmu, Tallinnas oli suurematele keskustele tehtud pommiähvardused. Olen siis mina põhimõtteliselt pool linna läbi sõitnud selleks, et näha kuidas politseinikud kaitsevad kaubanduskeskust. Muideks see uudis oli tulnud viis minutit ennem sed kui oma jala uksest välja sirutasin. Passisin seal kekuse ees veel viisteist minutit ning lootsin, et ehk saab kohe kohe sinna sisse, aga ei midagi. Panin autol hääled sisse ning otsustasin teise prismasse minna. Kuna Lasnamäe Prismas on remont käsil otsustasin ma minna Sikupilli omasse. Teel sinna käis korra mõttes läbi minna Kristiinesse, aga seal oli samuti pommiähvardus tehtud.

Lisaks kogu sellele draamale olen ma harjumas oma uute prilliklaasidega. Muidu on üsna mõnus neid kasutada, aga see silindri teema vajab harjumist. Foorumitest surfates tundus, et ma pole ainus kes natukene kimpus sellega. Just astumine treppidel tundub esmalt nii harjumatu ning siis jalaga paned korraliku paugu kirja kuna veidi pole arusaada kui madalal see aste nüüd on. Esimestel päevadel kõndisin mingit shortcuti kus oli siis puude vahel väike sissekäidud vagu milles ma tundsin ennast kääbusena, reaalselt oli tunne, et need vao ääred on mulle puusadeni. Üksi ma siis selleüle tänaval irvitasin, kuna ma veel hullaris pole siis ilmselt keegi seda tähele ei pannud. Autoga sõites on ka nüü hoopis kergem. Ennem ma ikka kirusin ja vandusin, et miks need kirjad ei võiks märkidel suuremad olla, et seda saaks ka kaugemalt lugeda. Nüüd tunduvad need kirjad ikka väga selged ja loetavad juba kaugelt. Seega vahest polegi riik see kõige halvem asi vaid tasuks ikka endast alustada 😀

tenor (4).gif

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s