Kuna minu peamine vaba aeg möödus hetkel trenni tehes siis ei oskagi ma muust kirjutada. Ehk on lootust nädalavahetusel midagi põnevamat korda saata, aga selles olen veidi pessimistlik mina ise.

Esmaspäeval sai käidud ka jõusaali ABC mis andis hea ülevaate mis masinatega üleüldiselt teha annab ning asi ei tundugi nii keeruline kui see väljast paistab. Peab veel tegema veidi uurimist mis oleks parim just algaja kavaks ning sealt edasi saab juba oma tulemusi parandada. Üldiselt vist ongi rühma treeningud sellised magusad vahepalad ning jõusaal ikkagi koht kus saad ennast korralikult vormi tõmmata. Ilmselt on rühmatreeninguks parimad variandid sisemiste lihaste treenimiseks mida üldjuhul kangi pumbates ei saa treenida.

Minnes siis minu põhilise teema juurde miks ma teid siia olen kutsunud. Kuna Revalis on hetkel kümne nädala väljakutse ning minagi tahan oma saavutusi korda saata tehes siis vähemalt ühe rühmatreeningu mis on ettenähtud. Selleks ma siis valisin seekord Les Mills Tone. Korraliku inimesena ma ikka tegin oma eeltööd, et näha mis asjad endale ennem trenni peab valmis valima. Kuna minu tramm jäi liikluses kuidagi väga kinni siis jõudsin kiiruga oma ticketi võtta, riided vahetada ning saali joosta. Saali sisendes märkasin, et mitte kellegil pole seda kummilinti ning ka raskused puuduvad. Veidi kummaline, aga ju minu juutuubi video polnud siis usaldusväärne. Trenni alguses hakkas koheselt pihta üks puusa hõõrutamine. Nagu need Hispaania mammo siitod kes tantsuplatsil vaikselt voolavad ühe naise juurest teise juurde. Libedad vennad. Noo minul kui tüüpiliselt eestlasel need puusad ei liigu nii vabalt. Vähemalt mitte kaine peaga, purjus peaga oleks ma ilmselt ka hundirattaid seal visanud.

Kannatliku eestlasena ma oletasin, et asi võiks siiski vähe karmimaks minna. Tõepoolest ka läks, tantsusammud olid vahepeal nii ulmelised, et ma ei saanud mitte midagi aru. Nõnda ma seal siis üritasin kaasa midagigi teha, aga ilmselt olin ma enda tagustele pinnuks silmas oma ebamäärase kekslemise pärast. Kuid ikkagi keerles mu peas see küsimus kas see ikka on õige trenn kuhu ma jooksin. Trenni lõpus küsis siis treener kuidas esimene kord oli. Ega ma nüüd just ei hakanud valetama, et nii jõhkralt äge vaid konkreetselt ütlesin, et ei saanud vahepeal mitte midagi aru. Treener muigas ning soovitas mul ikkagi paarkorda veel tulla, et siis saab asi selgemaks. Noo vaatab seda asja. Ruumist lahkudes võtsin kiirelt oma nuti välja ning vaatasin mis kuradi trennis ma nüüd olin. Selgus tõsiasi, et surusin ennast tunnike liiga vara sinna saali ning osalesin BodyJamis. Ehk siis tund aega puhast tantsimist. Ilmselgelt olin ma liiga kaine selleks, aga tõmbas ikkagi korralikult hingeldama ning higi ikka voolas. Muusika oli ka päris hea kuigi bassi oleks võinud rohkem olla.

tenor (12).gif

Kuid eilne uus trenn oli siis TRX millest olin juba ammu mõelnud osaleda, aga ajad on kuidagi halva võitu olnud. See on siis nööride küljes rippumine ning teed trenni enda keha raskusega. Mida kergem oled seda lihtsam on. Taaskord lõi mul veidi see eestlase instinkt välja, et inimesed on üksteistele liiga lähedal. Eks pidin oma sisemise venelase välja otsima ning trenniga edasi minema. Videos tundus see üritus üsna lihtne, aga reaalsus oli hoopis teine. Muidugi oli üsna piinlik nendega seal määsata nagu mingi JAck Sparrow oleks kettidega tooli külge aheldatud. Kui pidi oma jalad läbi nööride panema siis minul läks ilmselt poolaega, et need sealt läbi panna ning ülejäänud aja ma üritasin neid seal ka hoida. Üsna piinlik. Lisaks tegin ma sellise pöörde vahepeal, et ma tõmbasin oma õla paigast ning ka alaseljaga juhtus midagi, aga pole veel päris aru saanud mis täpsemalt. Nüüd ongi see hetk kui saan käsi südamel öelda, et sport teeb tervisele kahju.

tenor (13).gif

Üritan veel sel nädalal jõuda mõnda rühmatreeningusse ning juba järgmiseks nädalaks peaksin ma tegema endale selgeks milline saab olema minu jõuka kava. Ilmselgelt aeg tiksub kuklasse ning sixpack vajab vormimist, aga nagu üks blogi lugeja ütles siis kiireim viis on selleks jõukas ning korralik toitumine. Pean hakkama ka endale mingit sobivat toitu tööle võtma kuna sealne valik on selline nii ja naa. Pigem kaldub ta ebatervisliku poole. Muidugi kui ma siin neid rühmatreeninguid külastan siis üritan ma ikka õigel ajal, õiges trennis olla. Järgmisena satun veel zumbasse või shaipingusse.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s