Olen siis asunud suurejooneliselt täitma oma lubadust käia trennis ning edukalt olen seljatanud esimese nädala. Üsna valus protsess kuna lihased otseselt pole treenitud ning alguses on ikka korralikud valud, aga pole hullu, ma saan hakkama.

Juba eelmine nädal sai kirjutatud minu esimesest rühmatrennist milleks ma valisin bodypumpi. Äärmiselt vale valik just esimeseks korraks. Kui ma reedel käisin siis veel esmaspäeval olid minu lihased äärmiselt valusad, teisipäevaks oli juba enamvähem. Seega otsustasin teisipäeval minna endale uut rühmatreeningut proovima. Valisin siis seekord cxworx millest ei teadnud ma midagi. Suurest hirmust vaatasin juutuubist paar klippi mis see endast kujutab, et ma ikka teaksin millised asjad tunni alguses valmis panna. Olen ju ikkagi see õige eestlane kes abi küsida ei söanda vaid ikka ise saab hakkama.

Tunni laguses võtsin omale siis mati, hantli ning kummilindi. Istusin siis seal õnnetult oma matil ning vaatasin kuidas inimesed minu ümber ennast sätivad. Ka ümbristes mind väike venelaste gäng kes siis omavahel arutasid asju, aga mina ei saanud midagi aru. Kuna nende pilgud läksid kissitavalt minu poole siis aimasin, et olen vast kellegi koha ära hõivanud ning nüüd ei saa nad oma kambaga koos trennis olla vaid üks tüütu eestlane on nende vahel. Õnneks oli mul piisavalt pohhui, et sellest mitte välja teha. Need seal ikka sättisid ennast ning lõpuks lõikas üks pliks mind nende seltskonnast välja ehk siis vahetas kohta. Solv. Vaadates veel ringi siis avastasin ka seda, et olen ainuke mees. See võttis natuke ikka kukalt kratsima. Kas ma ikka olen õiges trennis? Kõige suurem hirm oleks olnud Shapingusse sattuda. Ma pole kunagi seal käinud, aga see kõlab nagu pensionäride kokkusaamine. Õnneks trenni alguses ikkagi üks mees veel ühines meiega ning sain minagi kergemalt seda trenni teha. Trenn ise oli muidugi väga muhe. Ainuke asi millega jäin toppama oli selle kummilindiga. Peab siis seda keset trenni kiirelt talla alt läbi tõmbama ning siis seda igatepidi pingutama, aga ma ikka tahtsin olla sada protsenti kindel, et see lint sealt talla alt valla ei pääseks. Siiski on suur oht, et see hooga tõmbab hargivahes kokku ja sellist asja ei sooviks ma. Kogu üritus kestab vaid 30 mintut, aga äärmiselt intensiivne. Mulle igatahes meeldis.

tenor (1).gif

Teisena sai siis proovitut spinningut. Olen seda varem Pärnus isegi katsetanud ning see on ikka mõnus rattal uhamine. Kuigi mul on ikka mingi teema, et pulssi üles viies hakkab paha. Nii juhtus bodypumpis ning ega see siis spinningus ei saanud teisiti minna. Olles omale ratta välja valinud siis hoiatas treener, et see on veidi raskem masin kui teistel ja ma teeks enamvähem tunde järgi. Pfff, kuna ma tahan siiski suveks sixpacki saada siis teengi raskemalt kui teised. Näitan nii öelda initsiatiivi välja. Uhasin mis ma uhasin, aga esimese 15 minutiga olin ma omadega ikka nii läbi. Ma olen inimene kes higistab äärmiselt vähe, aga seal oli minu higi juba põrandal näha. Vahepeal tuli ka treener minu juurde ning ands teada, et kui mul on rattal raskuseks 4 siis teistel võrdub see 10ga. Äärmiselt normaalne, et selle võrdluse mulle nüüd tõi. Vahepeal oli meil juba kasutusel raskusaste 12 ning ega mina ei saanud siis teistest nõrgem olla ning lasin sama raskusega, aga ilmselt oli minu tegelik raskus mingi 30 ehk. Seega ma tõepoolest ei imesta, et minu higi seal põrandal maas oli. Ning osad panevad ikka äärmiselt hullu selle rattaga, ma ei imesta kui nad lendu tõuseksid.

Reedel võtsin oma julguse kokku ning proovisin uuesti minna bodypumpi. Ilmselt ikkagi suure hirmuga, et taaskord ei saa ma korralikult liikuda, aga pean nentima, et juba palju kergem oli seekord seetrenn. Ma sain esimest korda seda tehtud ilma, et hakkaks paha. Ilmselt need teised trennid on piisavalt kaasa aidanud ning üritan ka jooksulindil oma jooksu tulemusi parandada. Kuna ma jooksuga eriti liiga endale teha ei taha siis proovin oma tulemusi tasapisi parandada. Siiski on mul ju katkine põlv millega pean arvestama oma trenni tegemisel kuna ei tahaks talle üleliia koormust peale suruda. Kuid bodypump läks seekord ikka väga libedalt ning järgmine kord võin vist hakata omale paremaid raskuseid vaatama, hetkel küll nadi tunne oma lihtsate raskustega seal tõmmelda. Õhtul andsin jalad ikka veidi tunda, aga järgmisel päeval oli seegi tagasi tõmmanud, küll mitte ära läinud.

tenor.gif

Ikkagi on mul endal hea meel, et suutsin ennast lõpuks trenni vedida. Lisaks sellele üritan ka oma toitumist paremaks saada, sest kui rämpsu edasi õgida ei ole sellest trennist suurt kasu. Muidugi ei ole ma siiani jõudnud tegelda oma enne ja pärast fotodega. Peaks ka need kiiremas korras ära tegema, sest muidu pole millegagi võrrelda oma tulemusi, kui neid üldsegi tuleb 😀 Muidugi ikka viienda käiguga edasi ning juba homme ootab mind jõusaali ABC, seega sickpax, siit ma tulen.

tenor (2).gif

Üks kommentaar “[459] Trennipäevik #1

  1. Selle asemel, et rühmatrennides uhada vöiksid toitumise kriitlisemalt üle vaadata ning jõutrenni hoopis teha. Tulemused on kiiremalt garanteeritud ja six-pack suveks olemas.
    Bodypump’is tihtipeale pole sul aega tehniliselt harjutua korrektselt sooritada, mistöttu kasutegur vöib peaaegu, et olematu olla.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s