Oma eilses postituses ma andsin juba märku, et sai tehtud üks meeldiv nädalavahetus Haapsalus ning seoses sellega oli seal ka meeldivaid käike. Muidugi ka natukene purjus inimeste lapsikust ja siis see eilne ebameeldiv teema. Kuna nüüd ma pühendun siin headele asjadele siis see eilne teema on sellega hetkel lõppenud.

Kui Haapsalusse jõudsime siis meie esimene sihtkoht oli Kolk pruulikoda. Olin ikka väga kõhklev selles osas, aga ei soovinud olla see seltskonna pidur kes hakkab vinguma iga asja pärast. Seega motoks sai go with the flow. Tehti väike ülevaade kogu õlle tootmise protsessist ning ka väike ringkäik pruulikojas ja siis lõpuks saime hakata mekkima neid õllesid mis seal valmivad. Tõepoolest ei saa võrrelda käsitöö õlusi nende Saku ja muude suur tootjate omadega. Võimalik, et ka need erinevad maitsed mis sinna lisatud on annavad selle meeldiva maitse, aga tõepoolest ma jõin õlut ning leidsin isegi enda lemmiku. Ma olin asjaga suisa nii hoos, et ma valasin omale aina juurde erinevaid maitseid kuna arutades mis siis kellegi lemmik oli, läks vaikselt meelest ära mis maitsed seal laual olid. Selgus ka, et meie seltskonna poolt osutunuks kõige ebapopulaarsemaks toode mis on plaan sortimendist välja võtta. Vähemalt teavad mis rahvale peale läheb. Muidugi ka siiras tänu härra Igorile kes meid pidi taluma. Ilmselt võite isegi aimata, et seltskond inimesi alkoholi mekkimas ei ole just ilus vaatepilt kuna kõik jäävad lõpuks üsna purjakile. Väljaarvatud meie ustav kainekas. Kuid kes ei ole veel Kolk õllega tutvust teinud siis kindlasti otsige suurematest toidupoodidest ning laske aga minna.

tenor (6).gif

Kuigi päev oli üsna tihe siis vahepeatuse saime ikkagi oma korteris teha ning seal oma pead väheke selgemaks näksida. Kuigi ei tea kui selgeks see peake pidi saama kui sinna snäki kõrvale vahukat rüüpasime. Tegemist oli ikkagi sünnipäeva pidamisega ning patt oleks seda ilma vahukata teha. Kuigi oli ka sobiv aeg vahepeal järele jõuda mis kellegil toimunud on. Mina siin ikka oma invaliidist näpuga hädas. Tegelikult on mure ikkagi suur kuna pool näppu on tundetu ning isegi igapäevased asjad tekitavad vahest peavalu. Alles ükspäev ei saanud ma tavalise mullivee pudeli avamisega hakkama. See selleks, liigume ikkagi Haapsalu jutuga nüüd edasi.

tenor (7).gif

Kuna hea vint oli juba sees siis oli aeg minna sööma. Lootes, et see väike asi aitab kaasa väheke kaineks saamisele. Restorani valikult osutuks meie valituks siis Kärme Küülik. Pole sellest kohast küll varem midagi kuulnud, aga arvustused on ikka head olnud. Kogu seltskonnaga veetsime seal ühe äärmiselt meeldiva ja muheda õhtu. Mina toidu poolest valisin omale eelroaks viinamäeteod ning see oli tõsiselt imeline toit. Seal juures olev gorgonzolakaste tegi asja veel imelisemaks. Pearoaks valisin ma endale pardi mis oli ka üle mitme aasta üks parimaid valikuid mis ma olen teinud. Muidugi ma ausalt ütlen, et kui seal oleks olnud valikus burks siis selle ka oleks võtnud, aga üldjuhul on siis minu üheks eelistuseks part. Meenus ka mulle, et veis oli üli maitsev ning seda oli lausa tunda kuidas see suus sulas. Muidugi mina olin lõpuks natuke rohkem svipsis ning kui meile toodi lauda 1,5 liitrine veinipudel siis selle tühjaks saamisel pidin kelnerilt küsima kas võin selle ka kaasa võtta. See lihtsalt nägin nii äge välja ja muidugi sain sellega oma rõvedat nalja teha. Maksan sulle viis senti kui selle sisse istud. Tegelikult old skool nali, aga meie seltskonnas on see möödunud suvest saati teemaks olnud. Sain muidugi pudeli endale ning ilusti tassisin selle ka koju. Ikkagi vaja dekoratiiv esemeks teha.

Ennem veel kui me läksime Africasse jalga keerutama pidime minema ka Coopist läbi. Ma tegelikult enam ei teagi miks me sinna läksime, aga kuskil ajus nagu vihjaks, et kellegil sukapükse vaja. Mina otsustasin poest tubakat osta ning mingil ähmasel põhjusel ka kuiva vahukat. Kassa järtsis olles sain mõnusa tünga kui minu ees olev mees sai teada, et tema Coop kaardil pole piisavalt krediiti ning siis hakkas ta kuidagi sobitama neid tooteid, et midagigi saaks osta. Noo ja siis K hüüdis mulle, et mine iseteenidus kassase. Selleks, et sinna minna peab võtma puldi ning tooted läbi laskma, aga proua K polnud vist sellega kursis ning terve aeg kui ma puldi järgi kõndisin karjus ta üle poe, et kuhu ma nüüd siis jalutan. Lõpuks proua rahunes maha kui talle pulti näitasin, aga see polnud veel kõik. Ma võisin küll veidi purjus olla ning segaduses, aga maksmisel hakkas L mulle karjuma, et kõva IT vend ikka küll. Mina ei saanud aru mida ma nüüd valesti olin teinud, aga juhuslik müüja kes möödus, ütles et kõik on korras ja hästi. Juhuu.

tenor (8).gif

Olles seal kaubamajas juba piisavalt tähelepanu tõmmanud siis pidi see ikkagi lõppema sellega, et meid välja visati. Vahepeal oli keegi otsustanud osta Baileyse laadse toote mida hakati koridoris mekkima – mina kaasaarvatud. Seda nägi eemalt ka turva kes sõna otsesesmõttes jooksis meie poole ning käskis välja minna. S üritas asja leebemalt lahendada ning pakkus ka talle klõmakat, aga see läks veel rohkem närvi ning käskis ikka välja minna. Nõnda me enda korterisse läksime väikest eelpidu tegema klubi Africale.

Kuigi sellel nädalavahetusel oli üks ebameeldiv intsident siis kogu ülejäänud aeg korvas selle ikka kõvasti üle ning siiani ajab muigama see mis me korda saatsime. Ega siis midagi kui ikka loodame neid uusi elamusi koos elada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s