Mul siin üks tuttav on juba pikalt vingunud, et tahab välja minna ning tegime siis selle pulli laupäeval ära. Kuigi meil ei olnud see absoluutselt nii plaanitud, aga kaine peaga tehtud naljad said tegelikuks. Seega tulekul on üks rämmari postitus.

Nagu ma juba ütlesin siis proua Maris Kattai (ei ole Õnne13 perekonnaga seotud) soovis rämedalt jooma minna. No mina olin siis kahjuks sellega nõus. Siiani kahetsen seda otsust, aga mis parata, järgmine kord olen targem. Kokkulepe kohaselt saime tema juures kokkus kus siis soojendus jooke tegime. Eelneval õhtul ma juba tegin nalja, et mingile Smailersile me ei lähe vaid ikka Kannu Kõrtsu kus Homenja esineb. Ma ikka suur fänn, kunagi kui pildid ilmutusest kätte saan siis saan ka pilte näidata kuidas me Homenjaga sõbra pilti tegime. Kuid siiski ma tegin nalja Kannu Kõrtsu osas. Hirm taaskord kuskile hillbillyde peale sattuda oli liiga suur. Lõpuks me olime ennast ikkagi piisavalt isasteks joonud ning otsustasime minna Homenjat kuulama. Kesklinaast sinna Õismäe kanti sõita on ikka täielik piin. Ma pole vist ennem keset ööd nõnda pikka sõitu ette võtnud. Lisaks on äärmiselt veider auto turu külje alla teha mingi kõrts mis väljast näeb välja nagu garaaži boks.

img_1051.jpg
Kaks hillbillyt peole minemas (mina enda feik ninarõngaga)

Nõnda me siis peale seda seitsmekilomeetrist sõitu sinna jõudsime ning veel maja ees tegime oma kokteile lõpu peale. Sees leidis Maris enda mingid sõbrannad, ausalt ma ei imesta kuna ta ise ka ikka korralik maakas. Tegime soojenduseks mõned tantsusammud ning siis suundusime koos tema sõbrannaga baari, et võta shotid. Kui Maris ulatas mulle konjaki klaasi siis mul tõmbas ikka korralikult kinni. Mis kuradi shotte tehakse konjaki klaasist? Vana Tallinna shotte. Kes see tellib vanaka shotte? Ma pole ausalt midagi rõvedamat vist joonud. Meenub tegelikult millimallikas, mis on kordades rõvedam. Järgmised shotid tegin mina ning sai lõpuks seda head bailyse hottshotti. Edasi me liikusime edasi tantsuplatsile kus höörutasime Homenja ees ning sai isegi käppa visata temaga. Nohh seal oli ka suhteliselt vähe rahvast seega ma ei olnud just see üks miljonist vaid ikka üks viieteistkümnest. Veel tegime mõned Bailyse shotis kui Maris arvas, et on nüüd õige aeg ära minna kuna Smailers ikkagi kesklinnas ootab. Mul oli tunne nagu oleks kell juba nii palju, et ega see Smailers seal enam ei esine küll. Kuid kõige hullemaks osutus see takso sõit kuna tõsimeeli viska leili. Noo nii räme palav takso oli ja ma mäletan, et ma küsisin Mariselt suht kõva häälega kas ka tal on palav. Ilmselt sellest oli ikkagi kasu kuna autos hakkas jahedamaks minema. Ma ilmselt oleks muidu poolel teel akna alla kerinud ning sealt välja oksendanud. Korra olen ma seda enda elus teinud kui isa mind koju viis. Ilmselt tundis ta sel hetkel, et on ikka hea lapsevanem olnud kuna ma siiski oksendasin aknast välja. Nii muuseas olen ma ka kunagi oma toa aknast välja oksendanud, aga see ei lõppenud nii hästi kuna maja sein oli sellega koos.

Viimasel ajal on tekkinud mul mingi komme asju dokumenteerida ehk siis lambist videosi teha. Eks tulevikus on ju tore näidata kuidas issi käis Jüri Homejale näppu viskamas ning Maris oli sel hetkel väheke rohkem joonud kui oleks pidanud.

Kui me siis omadega ükskord Veenusesse jõudsime oli Smilers juba ära esinenud. Nagu ma ka arvasin, aga pilet ikka sama kirves edasi. Milleks? Selleks, et ma saaksin DJ setti kuulata. Nõnda me seal kümme minutit olime kui proua Kattai ikkagi otsustas, et tema seal olla ei taha. Jumal tänatud, et mina piletid ostsin, vähemalt ei läinud raha raisku. Saime siis kokkulepele, et lähme hessi kus sööme kõhud täis ja vaatame edasi mis saab. Seal ka see Kattai end just väga tagasi ei hoidnud kui endale nagitsaid ja buski eineid kokku ostis. Kuid plaan oli siis minna taksoga koju, aga Marise taksojuht ei saanud aru kuidas Viru hessi saab ning lasi meid üle. Suutsin Marist siis nii palju moosida, et käiks korra Kaupsi kõrval olevad karaokest läbi kus tavaliselt jumala head esinejad on. Nagu nimme olid seal seekord platsis mingid jubedad inimesed kellest isegi mina laulaks paremini. Ja uskuge mind, kui mina arvan, et ma laulan paremini siis see peab ikka väga kohutav olema. Ei suutnud see kohake ennast ka mulle ennast tõestada ning ostsutasime kodudesse ära minna.

Kui aus olla siis tundus nagu me oleksime tundide viisi läbu pannud, aga me olime juba kolmest kodudes. Ma olin veidi üllatunud, aga samas ka pettunud. Maris oli ju ikkagi see kes tahtis täiega pidu panna ja siis lõpuks hakkas juba kolmest koju minema. Edaspidi tea, et ainult Marisega pole mõtet välja minna kuna see vajub liiga kiirelt ära. Kui ma lippariga neljapäeval kokku saime siis seda kohtumist ei saa kahjuks Marise omaga võrrelda. Meil neljapäeval oli ikka väga kultuurne ja hipsterlik kalamaja sööming väikse käsitöö õlle/siidri kõrvale. Nagu oleks ikka kaks täiskasvanut olnud mitte kaks inimest kes on kahekümnendate lõpu pool, aga üritavad käituda nagu kaks teismelist. Ühel (minul) veel feik ninarõngas mis ilmselgelt ei ole temale eakohane 😀 Õnneks või kahjuks ma kaotasin selle ära, aga neid saab soodsalt juurde tellida 😀

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s