Ikkagi üli popp asi millega ise ka kaasa läksin, aga sõpradele ja muudele eksinud hingekestele näitad ikka enda parimaid pilte. Vähemalt sotsiaalmeedias. Seal saad enda lapsepõlve heiteritele näidata kui ajatu su välimus on olnud vms.

Noo ka mina siis otsisin need enamvähem kõige normaalsemad pildid üles ning selle kollaaži. Muidu normaalne pilt, aga lihtsalt uuem pilt on tegelikult aastast 2018 mis teeb selle hoopis 9YearChallengeiks. Ikkagi ma lappasin oma vanu pilte ja te ei kujuta kui piinlikud pildid välja ilmusid.

50220957_10213890533083060_7892157901395984384_o.jpg

Ma ilmselt olen juba kunagi ammu teinud galerii kus on minu kõige piinlikumad pildid, aga ma ikka leidsin sinna materjali palju lisa. Uskumatu kui pohhui oli vanasti orkutisse mingeid lambiseid pilte panna kus sa alaealisena suitsetad või on niisama alkoholist silmad krõllis. Mul olid sõbralistis ka osad põhikooli õpetajad ja ilmselt ka kutsekast. Aga ei, mul ikka jumala suva ja topime need pildid üles. Ilmselge näide, et minul puudus sotsiaalmeedia kontroll vanemate poolt. Veel vähem olin ma saanud mingit õpetust kuidas seal käituda. Nüüd olen mina see kes räägib emale kuidas midagi ikkagi facebookis teha. Sa ei pea kõike inimeste seintela postitama, saab ka läbi messengeri asju ajada. Siinkohal siis annaks märku tulevastele ja praegustele lastevanematele, et nii juhtub teie lastega kui te ei räägi kuidas käituda sotsiaalmeedias. Olgu see neile hirmutamis materjal 😀 Ja ma tean, et ma suudan aasta jooksul äärmiselt palju juukseid värvida, blond on siiski mu loomulik või nohh see mis on minu ülemisepildi peal.

00009.jpg

00047.jpg

00032.jpg

00022.jpg

00040.jpg

00030.jpg

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s