Kusagil kolmapäeval juba märkasin, et laupäevaks näitab mõnusat talvist ilma koos päikesega. Minusugune ateist leidis taaskord korra tee jumalani ning palusin siis suurelt isalt abi, et see ka nii jääks. Ilmselt oli sellest isegi abi, sest laupäeval oli erakordselt mõnus talve ilm.

Kuna selline ilm sobib ka ideaalselt pildistamiseks siis hommikul ärgates hakkasin kohe mõtlema mis ja kus neid teha. Käis korraks peast läbi mõte, et sõidaks autoga, aga siis ma ikkagi loobusin sellest kuna väike jalutuskäik tuleks ikkagi kasuks. Nõnda ma võtsin teekonna jälle Kadrioru pargi poole. Ei ole minu süü, et see on Tallinna kõige ilusam park kus ikka ja jälle on mõnus ennast leida. Plaan oli külastada ka laulukaart ning teha ka sellest mõned vägevad klõpsud, aga ohh seda rõõmu kui leidsin, et seda remonditakse. No pole hullu, saan siis tuleviku jaoks dokumenteerida, et just 2019 aasta jaanuaris käis seal tõsine remont ning tulevikus keegi kuskil sotsiaalmeedias jagab seda ajaloolist pilti. Ilmselt seda ei juhtu, aga unistada võib ikkagi.

tenor

Olenemata sellest, et laulukaar oli remondis siis oli ikkagi tore vaadata kuidas väiksed inimesed seal mäel tundsid rõõmu sellest talvest Kuigi ma nägin suurt vaeva, et teha pilt kus keegi mõnuga risu paneks siis ma vaikselt tundsin ennast pedofiilina. Ausalt, kui ma hommikul üles ärkasin siis ma ei mõelnud, et davaiks, kaamera kotti ja puude vahelt lapsi pildistama. Pigem oli kõik lihtsalt juhuslik. Kui ma laulukaare mäelt alla kõndisin siis avastasin, et kõrvalt saab päris ägedaid pilte kui inimene kelguga alla laseb ning lumetuisk on taga. Pildistamise lõpus lihtsalt avastasin, et tegin seda puude vahelt. Ameerikas oleks kindlasti mõni lapsevanem mu juurde pöördunud ja küsinud mis ma seal teen. Koju jõudes jäin ma ikkagi tulemusega väga rahule, sest sain oma pildi kus üks pani veidi risu. Ilmselt see kõlab veidralt, et selle pildi üle rõõmustan, aga see ongi pilt mis on naturaalne ja talvine hetk. Kes meist siis ei oleks kelguga risu pannud? Ilmselgelt see ei olnud valus kuna sa oles paksu voodri sees.

Minu meeldivaks üllatuseks oli ka Jaapani aed avatud millest kohe kasu lõikasin. Ka seal oli üsna palju rahvast oma aega veetmas. Kuigi kõik asjad polnud seal läbikäidavad oli see vahva ikka. Kõige paremini jäi ikkagi meelde, et jääle minek on keelatud. Ilmselt oli see iga nurga peal, aga eks peab olema ikka kindel, et kõik seda näevad. Kuid ikka ja jälle ma motiveeriks inimesi kodst välja minema ning vaatama mis õues toimub. Mis ma siin ise rohkem ikka mulisen, pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna:

dsc_9551dsc_9558dsc_9579dsc_9593dsc_9611dsc_9612dsc_9622dsc_9629dsc_9653dsc_9678dsc_9691

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s