Olenemata sellest, et mõned aastad tagasi sealt omale terve pesakonna puuke kaasa võtsin siis mind ikka ja jälle kutsub sinna tagasi. Seekord siis sai esimest korda sinna mindud ka talvel. Ilmselt ka sellel eesmärgiga, et peale näpu lõikust oli vaja millegi muu peale mõelda kui just üle elatud trauma ning vahelduseks võiks mõned pildid teha ka oma udupeene kalli kaameraga. Olen juba siin selle filmifotograafiaga suutnud tekitada olukorra kus pole pilte jagada, sest need ootavad ilmutamist. Nagu veel viisteist aastat tagasi ikka. Pole ma midagi nüüd nii noor, et ei mäleta milline see ootamine oli. Mäletan ka mis floppy on, mitte seda nähes küsin, et miks on vaja 3D-s välja prinditud salvestamis nuppu.

Lisaks kõigele sellele loodusele mis seal silma paistis tekitas huvi ka mäepark. Väheke uurimist ning selgus, et selle koha nimi on Vimka. Kui mul poleks seda nõmedat lõikust sõrmel olnud siis oleks täitsa tuus sinna uurima minna. Kuigi see lõikus polnud teab mis suur, aga hirm selle avanemisel on ikka. Ei viitsiks jälle olla nädal selle niidiga oma näpus. Mis ma siin ikka vingun, ilmselt see talv ei jää meil viimaseks ning ei kavatse ka mina veel oma susse püsti visata. Lihtsal külastan seda mäge järgmine aasta ning saan ka üle kümne aasta mäesuusad omale alla, või kes teab, võtan hoopis lumelaua. Nii nagu minu õde on hullutanud see lumelaud siis ega me sugulased ei saa nüüd nii väga erinevad ka olla.

Tahtsin teha ainult pildi postituse, aga hakkasin siin taaskord ainult endast mulisema ja mulisema. Seega kes tahab võib neid pilte nüüd vaadata ja ma jään vait.

dsc_9405dsc_9436dsc_9439dsc_9462dsc_9478dsc_9502

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s