Kuna me teame, et jõuludeni on juba ähvardavad kuusteist päeva siis inimesed kes veel on jännis oma meestele kingituste tegemisega siis ärge enam muretsege sest siit saabub abi!

  1.  Sokid kus kass surfab pitsatükil.

71rMShULIbL._UX679_Ilmselt tänapäeva pohhuismilises maailmas ei ole ka meestel enam eriliselt seda häbitunnet mis ei laseks huumori eesmärgil endale midagi veidrat selga panna. Seega kui meil on juba moes erinevad koera meemid siis kulub ka üks korralik kass pitsal ära. Pealegi pakub see kindlasti suurt rõõmu just kingi avajale ja ka teistele kes juhuslikult sel hetkel satuvad seal ruumis olema. Pealegi ma olen ikka üsna enekindlalt arvan, et need sokid jäävad igaveseks meelde inimesele kes need sai. Sellist veidrust juba pelgalt ei kohta.  Surfava kiisu saad endale soetada siit.

2. Laiskzilla duššikardinad.

laiskzillaTõepoolest on võimalik isegi nimese vannituba teha üheks meeldejäävaks kohaks. Pole ju vaja, et inimesel oleks vannitoas mingi tavaline ja igav IKEA üksluine duššikardin. Ka külalisena oleks sul ju päris mõnus üllatus kui üks vägeva laiskzilla kallistab ühte kõrghoonet. Kindlasti oleks see taakord üks kingitus millega kaasneks aastate pikkune meenutus ning ka kõikidel külalistel tekiks kohe küsimus, et kus nii vägeva kingituse küll said. Siis kohe öeldakse, et näe tema kinkis, aga ma ei tea kus ta nii vägeva asja leidis. Õnneks mina tean kus seda osta saab: SIIT.

3. Habemega suusamask

suusamaskTead kedagi kelle meeldib mägisuusatamine, aga ei tea mida talle kinkida? Mina tean! Kuigi sellel inimesel võib juba olla üks äge suusamask siis kindlasti puudub tal see üliäge suusamask habemega. Võimalik, et tal on terve elu olnud suureks probleemiks just habeme kasvatamine? Noo nüüd on ka sellele leidunud lahendus. Ilmselt oleks sellega ka niisama äge talvisel ajal linnavahel ringi liikuda. Taaskord üks äge võimalus kuidas massist erineda. Muidugi saab ka seda kasutada moodsa jõuluvana kehastamiseks, sest miks jõuluvana ei võiks tegeleda mägisuusatamisega? Vaesekene elab ju terve igaviku. Ägeda suusamaski saad enda kingikotti siit.

4. Koerad rattaseljas särgid.

il_570xN.1690846290_drwo

Kuna ma siin juba kasse olen promonud siis ei saa ma koerafoob olla ning on ka koertesõpradele ägedaid särke. Kui inimesele tõesti meeldivad koerad siis tasub vaadata kas varsti jagataval lingil on ka tema lema lemmik liiki koeri. Mina kui üks väga, väga mehine mees arvan, et need koerakesed ratastel on ühed väga armsad olevused. Igati äge oleks isegi endal üks selline peni jõulukoti seest leida. Valik särke on päris suur ning jätan siia nüüd lingi kus saate omale lemmiku leida: LINK

5. Star Warsi origami

starwarsorigami.jpg

Taaskord üha enam populaarsust saavutava asjaga tegu. Origami on asi mis pressib ennast nii uksest kui aknast sisse, küll tasapisi, aga tunda on ikka. Miks mitte juba tänavu teha üks äge kingitus mehele kes ei jõua ära oodata millal ükskord saaks juba seda viimast osa vaatama minna mis on ainult aasta kaugusel. Seni oleks äge voltida kokku üks Leia või Yoda. Ostuvõimalus tekib siis kui klikid siia. 

Minu siirad vabandused inimestele kes lootsid siit leida asjalikke kingisoovitusi. Kahjuks pole jumal mulle andnud seda võimet, et arvustada milline oleks parim auto aku või mis kruvikeerajad on Šveitsi teadlased kuulutanud kõige vastupidavamaks. Aga ma võin omaltpoolt soovida teile meeldivaid jõule ning kuulame siis ühe kohustusliku Mariah Carey koos mingi imeliku lesbiga ka ära.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s