Kuigi võiks ju arvata, et sel tähtsal päeval mil pead Soome minema siis midagi hullu ei saa juhtuda. Noo otseselt ei saagi, aga võib komistada ühe ebameeldiva müüa otsa ning ettevalmistamistus ostluselt eksled Lasnamäel.

Seega alustame siis eilsest kui oli vaja teha sisseoste Soome reisiks kuna prouadel on ikkagi soov erinevaid asjuendale saada ning sealt ei puudu ka tubakas. Algselt oli plaan suht kindel, et maja kõrvalt saan Regaliast nende asjad kätte, aga ei. Muidugi on ju tegu Kristjaniga ning see maailm ei ole ikka nii roosa kui ta loodab. Poest oli vaja osta Provansaali majoneesi, aga mina kes ma olen Hellmansi peal üles kasvanud ei saanud ari mis see on. On ju minu elus olnud kaks valikut, kas original või light. Provansaali? Da hell is that? Tõmbasin aga kõne peale ja sain minagi targemaks, et see põhimõtteliselt mingi tavaline majonees.

Kuna mul oli nagunii asja Rimisse siis kõige normaalsema suurusega asus Lasnamäel seega sain autoga suund sinna võetud. Ühel mehisel mehel nagu mina oli otsa saanud juuste pasta või nagu Ulvi ütles siis pasta bolognese 😂. Jõudes Rimisse vaatas mulle otsa milka soodukas. Noo ei saa sellest kuidagi ringiga mööduda ja nõnda see langes minu ostukorvi. Liikudes siis mehisel sammul edasi juuksehooldus toodete juurde siisvaldas mis šokk. Kus on minu pasta bolognese???? 😱😱 seega oligi milka ainus mis ostukorvi mahtus ja uttu ma sealt tõmbasin. Lootus oma bologneset leida läks Prismale ning õnneks oli see ületee. Kujutate ette mis õnnis tunne mind valdas kui juba kaugelt nägin tuttavat toodet? Asi on lihtsalt selles, et olen seda toodet pea neli aastat kasutan ning selle väljavahetamine läheks lihtsalt kulukaks. Peab hakkama uusi tooteid proovima ning nende mitte sobimisel lähevad nad igaveseks sahtli põhja. Päev sai päästetud.

Kuna ma siis juba omadega olin Lasnamäel otsustasin seal Regaliast läbi hüpata ning tubakad ära osta. Noo korralikus urruaugus see ikka oli. Mahtras ning need teed on tõesti ühes hullemad mis Tallinnas leida võib. Vähe sellest et kaherealises tees sai ainult ühes suunas liikuda kuna ääred on täis pargitud. Shame on you NSVL. Tõesti siis vene ajal arvati, et meie teedel ei toimu autoliiklust? Pole hullu, sain siis Regalia juurde ning astusin uhkelt keldri poodi kus särasilmne naine ootas letitaga.

-Privet

-Tere

-Ma vaatasingi kaugelt, et oled liiga eestlase moodi

Hea seegi, et mind enam venelaseks ei peeta. Kunagi aastaid, aastaid tagasi kui veel Postipoisis oma karjääri alustasin siis sai slaavi trahteris oldud küll see võlts Saša. Kõige kurioosem juhtum leidis aset üsna algus nädalatel kui ma oma võlts blondide kiharatega seal lehvitasin. Üks vanem naine võttis arve tasumisel mu käest kinni ja küsis, et ega ma päriselt venelane pole. Ma muidugi muigasin sellepeale ja vastasin eitavalt. Tema aga arvas, et ma näen väga venelase moodi välja ja sobin sinna slaavi trahterisse ideaalselt. Ei saanudki nüüd lõpuks aru kas see oli solvang või kompliment.

Täna hommikul oli vaja tööalaselt üks välgumihkel osta ning otsustasin teel oleva Rimi kasuks. Ma ausalt ei ole Rimi sõltlane, eriti pärast tänast. Seega ma olin kassas ja küsisin tšäksi ning müüja kohe küsis millist. Jõudsin siis sekundiks mõleda mis värvi valikud seal üldse on kui tuli juba pool räusates MILLIST!!?!?!?! Oo wow, siin tõsimeeli ei saa isegi mõelda mis värvi võiks ma valida. Kokutades üritasin kiirelt värvi nimed meelde tuletada kui juba järgnes deemonlik toon MILLLLLIIIISSSSTTT?? Ma siis kokutades ütlesin, et s-s-inist paluks. Ma siiani veidi hämmingus, et olles ainus klient siis selline suhtumine tõmbab ikka korralikult kinni. Võimalik, et tädil olid need naiste päevad.

Nüüd aga olen rõõmsalt laeval ja teen oma elu esimest postitust iPadis. Võrdlemisi ebamugav ikka küll, kuigi ajaliselt pole see kauem võtnud kui muidu. Seega ilmselt järgmine postitus võib tulla juba pühapäeval kui laevaga tagasi sõidan. Samas tagasi tulen ma Megastariga ning seal siiski mere suurim shopping mall 😀

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s