Ilmselt pole ma nii pikka vahet veel oma postitustel teinud, aga nagu pealinna inimesele kohane siis ka minul on tekkinud ajapuudus. Tegelikult võib seda tõlgendada ka laiskusena ja väsimusena. Pole just kõige kergemad need esimesed nädalad uuel töökohal.

Vahepeal olen saanud aasta vanemaks, aga mõistust see ikka juurde ei anna. Nüüd on ka kolimisega asjad ühel pool ning ka ametlikult Tallinna linna kodanik. Seega tasuta ühistransport on mul nüüd olemas. Ilmselt saangi selle auto nurka visata ja edasi ainult jala ja ühistranspordiga liikuda. Kuigi Pärnus käike eelistaks ikka autoga teha. Vahepeal ma ikka hommikuti vaatan aknast kas mu auto üldse alles veel on. Õnneks sain ma korteri kesklinnas koos parkimisega. Seega kõik sõbrad kes vajaksid kesklinnas tasuta parkimist siis tõmmake kõne peale.

Kes siin üldiselt uudiseid jälgib siis teab, et Riia lähistel avati uus Ikea kus ka mina oma perega kohe tõttasin. Mitte niisama uudishimust vaid ikka kindla sooviga endale uus voodi osta. Minu uues uhkes korteris puudus voodi, aga õnneks mul on endale nagunii vaja see osta ning nüüd saigi see tehtud. Eelnevalt olin kodulehel omale sobiva kandidaadi välja vaadanud ja ka madrats oli enamvähem välja valitud vaja ainult kanniga järgi proovida. Kohapeal selgus, et see on täiesti ideaalne kombo ning ostetud ta sai. Koos muude vidinatega mida mul järsku vaja läks. Ajaliselt oli kindlaks pandud, et sees saame ole veidi üle tunni kuna vanaema sünnipäev ootas.

Pühapäeval oli siis grande finale sellele kolimis jamale ning vaja oli enamus asju ära tuua pealinna. Muidu läks kõik üsna ladusalt kui jätta välja väike laua tassimine. Minu mitte nii väga suur kirjutuslaud oli kahjuks liiga suur lifti jaoks ning see tuli null korruselt seitsmendale. Seda ma nüüd tõesti pidin tegema koos korteri kaaslasega kuna mu isa ilmselt oleks võinud juba infarkti saada, pole tema ka enam esimeses ega teises nooruses. Kõige suuremaks peavaluks sai see IKEA voodi mille kokkupanek võttis aega kuskil seitse tundi. Sai seal kruvisid sisse keritud ja uuesti välja keritud kuna lihtsalt kasutasime valet kruvi vms. Kuid voodi koos selle madratsiga on mulle nagu rusikas silmaauku- üli mugav ja mõnus. Ilmselt ma selle voodiga siit välja ei saa kolida kuna see nii suur. Pole lõpuks muud võimalust kui pean selle korteri ära ostma 😀 Muidugi järgmine päev peale kolimist oli mul kõik jala- ja kätelihased nii valusad kui olla said. Ilmselt need kükitamised ja jõu tõsted kastidega andsid tunda. Nüüd on juba asi maha rahunenud, aga ma natuke kahtlustan, et selle voodi süü on see ka.

Vahepeal oli meil ka loomaia sünnipäev ning koos Eveliniga ostsustasime ka minna kuna pilet on ainult kaks euri. Noo ilmselgelt oleme ainult meie need kes otsustavad seda soodsat piletit ära kasutada. Päris olime ju. Terve loomaaed oli rahvast pungil. Kohe alguses kujunes meil esimesed vaenlased välja. Üks vene mees koos oma tütrega meie seljataga. Lihtsalt nii kõvasti rääkisid omavahel, et see oli jube. Nõnda me lasime nad endast ette ning edaspidi jälgisime kuhu nad liiguvad, et me nendega ühes rütmis ei käik, aga nad ikka leidsid meid koguaeg üles. Teiseks oli mingi soome pere kes meid igal võimalusel jälitas. Kõnnid neid kiiremini siis nad jõuavad sulle järgi. Kõnnid neist aeglasemalt siis nad jäävad kuskile jokutama ning sa jõuad neile järgi. Naine läheb ühele poole aeda ning sa otsustad siis teiselepoole minna, aga ta juba vuhiseb sinust mööda. Fain ma siis lähen sinna kus tema juba ära käis ning aia äärde jõudes on see seal juba tagasi. No ausalt, käi perse ja ole vait. Terve see aeg pidi ta oma perega kontakti hoidma ning räuskas üle teiste seal.

Vahepeal ei ole ma oma fotograafia pisikut ära unustanud ega kaotanud ning ikka vorbin siin pilte ka. Lõppu olekski pastlik lisada mõned saavutused mis olen valmis teinud.

DSC_7978DSC_7984DSC_8028DSC_7901DSC_7953DSC_7965DSC_7995

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s