Kui keegi mõtleb, et inimesed maanteel teevad ohtlikke möödasõite siis tuleb välja, et minu trikid maanteel on palju hullemad. Enne veel kui sellest räägime siis ajan niisama loba ka ikka.

Ma alustaks ikka vingumise teel, sest osasid väga häirivad blogid mis ainult positiivselt kirjutavad. Nüüd olen ka mina oma vinguviiuli lahti lasnud. See lõik on suunatud Euronicsile kes pole minu käekella siiani ära transportinud. Kaua võib? Ma tellisin sella kolmapäeval lõuna  ajal ning transport poodi pidi võtma 0-3 tööpäeva ja nüüd on käes neljas tööpäev ja ma pole ikka oma toodet saanud. Esimese maailma probleemid on ikka väga suured, aga asi on põhimõttes. Kui lubad siis pea ka lubadust. Üldjuhul olen ma ikka selle poe väga suur austaja olnud, kuna teenindus ja hinnatase on väga hea olnud.

tenor (3).gif

Sai ka eile üks väike alkotripp Läti tehtud. Siiski kõige odavam alkopood mis läheduses on. Eelkõige pean ma omale varuma alkoholi väikse Kihnu reisi pärast mis ootab mind juuli lõpus. Seekord siiski kolmas kord mis on meie juubel. Ma küll ei tea miks see juubeliaasta on, aga nii on. Tagasitulles ma täiesti kogemata hakasin maantee mõrvariks. Kuna Geltsi audil on püsikiirusehoidja siis eesoleva rekka tõttu pidin vahepeal kiiruse alla 90 laskma ning oli soov seda kangist uuesti 90 peale tagasi tõsta. Minu õnnetuseks tõstsin ma hoopis suunatule mis siis andis taga olevale Škodale märku, et võid minust mööda minna. See teelõik oli nii kurviline, et mina poleks julgenud mingit möödasõitu teha, aga ilmselgelt tagumine seda tegi ja tänas veel mind ohukatega. See läks äärmiselt hästi kuna tegelikult ei näinud mina ega minu ees olev rekka kas võiks ikka möödasõitu teha. Ilmselt peaks möödasõitja ikkagi ise veenduma kas eesolev auto annab õiget infot. Vähemalt mina küll teen seda.

Liikudes edasi siis pean siin kohe ära mainima, et meie tulevane juutuuber Katti kahe T-ga sai meil haiglast välja. Risu Katti on nüüd kodusel ravil oma kipsis käega ja aju mullidega 😀 . Pean oma tööpäevad nüüd igavuses veetma kuna pole kedagi ümber haigla kärutada. Laupäeval kui haigla ees juttu ajasime siis tuli üks puru purjus emo patsient meie käest tuld küsima. Äärmiselt veider oli vaadata kuidas tüüp hoiab seda tilguti kotti omal näppude vahel ning veri on voolikus. Ilmselgelt tuleb seda kotti üleval hoida, sest muidu hakkab veri välja voolama. Pani oma suitsu põlema ning jooksis bussi peale. Tüüp oli äärmiselt räsitud välimusega, jumala purjus ning lisaks oli tal kanüüliga tilgutid küljes. Kui veider vaatepilt see nüüd oli? Veel veidram on minna sellises olekus bussi. Eelkõige mõte sellest, et sa ise peaksid omal kanüüli välja võtma ajab külmavärinad peale. Ehk on mul see seotud sellega, et ei salli nõelu, aga ilmselt on see rõve vaatepilt ikka.

tenor (2).gif

Ja veel lõpuks siis uudis sellest sardelli vees nimega HõtDõgWater. Nagu wtf? Kes ostab sellepärast sellist vett, et seal on kirjas salendav. Ainuüksi mõte, et ma peaks mingi sardelli ligunemis vett jooma ajab mind oksele. Õnneks kogu see asi oli vaid eksperiment ning tegelikult sellel asjal puudus igasugune salendav omadus. Kunagi oli Ameerikas taoline eksperiment tehtud selleri tükkidega, aga seal keelustati see ära kuna ilmselt on see inimeste petmine. Pigem on inimene ise süüdi, et nii loll on ja kõike usub. cover-hotdog-water-2-1529677832502.jpg

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s