Kui kellegile ei meeldi blogi postitused mis on üdini positiivsed ja ninnu nännud siis nüüd on teil võimalus lugeda ühe parakates tüübi postitust. Ma siin ükspäev tegin oma juuni kuu kõndimis kokkuvõtet ja vingusin, et see kõndimine kuidagi ei edene? Seal ma veel rääkisin kuidas ma olen omale paika panemas pikemat teekonda tööle, et oma kilometraaži täis saada. Noo ma olen nüüd kaks päeva selle uue teekonnaga tööle jõudunud ja minu vaimne tervis hakkab vaikselt käest ära minema.

Mul ei ole kombeks teha sääsest elevanti, aga millegipärast olen sellel teekonnal nagu hunnik sitta kes vaevleb parakate käes. Ehk olen ma liiga linna inimene ja ei kannata sellest võpsikust piiratud ala või on mul mingid hallarid, aga ma tunnen et minu elu on sellel  teel ohus 😀 . Mul on pikalt olnud mingi teema selle võpsiku kõrval kõndimisega kuna mulle reaalselt tundub, et seal on krokodillid. Mul pole isegi õrna aimugi miks mul selline sisetunne on, aga muidu on ikka tunne, et kohe-kohe keegi sealt välja hüppab ja nahka mu paneb. Muidugi on mul reaalsuses mingi taju olemas, et eestis ei ole selliseid loomi. Ikkagi on veider vaadata sinna võpsiku poole ja mõelda, et kohe võiks sealt krokodill välja hüpata. Kui peaks keegi hüppama võiks olla ta sama muhe nagu Dundee.

tenor (4).gif

Lisaks siis need puud mis õõtsuvad ja praksuvad. Oleks tegu selliste tugevate puudega siis jätaks suht külmaks, aga tegu on nende hõberemmelgatega mis on nii haprad. Esmaspäeval kõndides oli päris tugev tuul ning peamiselt oligi remmelga oksi täis. Kahjuks ei olnud mul ka kõrvaklappe kaasas, et muusikaga seda heli natukenegi vaigistada. Tavaliselt on ka autos nii, et kahtlase heli puhul tuleb lihtsalt lisada raadiole volüümi. Muidugi ma iga suurema praksu juures jälgisin olukorda, sest isegi tormide ajal on suuremad puud just need pajud mis autodele peale lendavad.

tenor (5).gif

Paar nädalat tagasi leiti Pärnust Jaansoni raja äärest naine surnuna. Ta polnud seal mõrvatud ega midagi taolist vaid ta tegi enesetapu. Mis te arvate kas see sama koht jääb ka minu uue marsruudi äärde? Täpselt nii, see jääb ilusti sinna kõrvale. See ongi üks veider ots seal teel kuna üldjuhul puuduvad teised inimesed. Ning seal lõhnab imelikult. Ma tean, et too surnukeha viidi sealt juba ammu minema, aga mingi veider hais torkab koguaeg ninna. Kummaline aura ümbritseb seda kohta.

Positiivne on asja juures ikkagi see, et kui eile jäin korraliku vihma kätte siis nii mõnigi töökaaslane pakkus mulle küüti. Mul on vaja siiski kilometraaž täis saada ning sellist luksust ma endale lubada ei saa. Ilmselt nad ei pea mind normaalseks kui ma eelistan mõnusa auto sõidu asemel vihmas lonkida. See vihm oli pigem selline värskendav vaheldus, aga tööl oli alguses ikkagi läbimärg. Viimased kaks päeva olen nagunii töö tegemise asemel tšillinud tulevade juutuuber Kattiga kes on kahe T-ga. Suurim põhjus selleks on töö puudus, sest kõik puhkavad suvel ja mul reaalselt pole midagi teha. Muidu istuks ma oma toas ja vaataks youtubis ringi ja kõlgutaks jalga üle põlve.

tenor (6).gif

Ma järjest rohkem üritan oma pealkirjasi click baitiks teha nagu seda elu24 suudab. Ma vist igapäevaga aina enam imestan, et kes suuda selliseid pealkirjasi üle üldse välja mõelda. Hetkel kui ma postitust kirjutan mulle ükski ei meenud, aga muidu need muutuvad ikka järjest hullemaks.

Üks kommentaar “[398] Eluohtlik teekond

  1. Kas mingit teist rada ei saa võtta, kui see nii jama on? Ma ka ei tahaks samast kohast kõndida, kus keegi oma elu viimased hetked veetnud. Ja vihmavarju võid ju ka kaasas kanda.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s