Enda põhikooli lõpust mäletan ma hästi ühe paki loomist mille pidime kõik viie aasta pärast kokkutulek lahti rebima. Ütleme nii, et põhikooli lõpust on möödumas kaheksas aasta, aga seda pakki pole ma siiani avada saanud kuna seda kokkutulekut pole toimunud. Pakid ise jäid ka meie keemia õpetaja kätte mis veidi raskendab seda kättesaamist kuna puudub otsene kontakt temaga. Lisaks olen ma veel endale kirja kirjutanud mille ma võin avada kümne aasta pärast. Nüüd vist juba kaheksa, aga ma isegi ei mäleta kus ma selle kirja panin.

Nüüd on siis see ajalooline hetk kui hakkan tegema enda blogis midagi mida ma saan iga aasta võrrelda. Ma vastan mõnele küsimusele oma hetke olukorrast ning siis saan neid võrrelda järgmise aasta vastustega ja panna kirja mis on siis muutunud. Muidugi see kõik kõlab väga toredalt, aga eks ole näha kas ma seda reaalselt ka tegema hakkan 😀 😀

 • Kus ja kellena sa töötad?
  • Olen täiskohaga Pärnu Haigla IT spetsialist ning sügisest olen kaugõppes TTÜ-s. Ilmselt ma see peast veidi lihtne kes kaastundest vastu võeti ning ega ma seal kaua vastu ei pea 😀 . Ma tean, et ma arvan endast nii hästi.
 • Mis sind hetkel rõõmsaks teeb?
  • Ma tean, et seda hetkel öelda on päris haige, aga materiaalne vabadus. Kuna ma oma korteri olen maha müünud siis äärmiselt vabastav on tunne, et sa ei ole kohustatud maksma seda kodulaenu ning sa ei pea muretsema kas sul ikka on piisavalt raha kõrvale pandud, sest sa ei tea iial mis juhtuda võib. Muidugi on vanemate juures elamine veidi kummaline, aga siiski on mul seal piisavalt vabadust teha omi asju. Ruumi puudus on mul küll, sest ma ei saa oma kompuutrit kuskile üles panna 😥 Millised kohutavad probleemid seda esimest maad ikka vaevavad.
 • Mis sind kurvaks teeb?
  • Ütlen juba kohe ära, et minu probleemid ei ole võrreldavad Aafrika veepuudusega. Mind kurvastab see, et minu auto remont nii kaua aega võtab. Vahest ikka pildi pealt meenutan milline ta välja nägi. Siis olen mõelnud ka tema viimist vahatamisse, sest peale kolme kuulist seismist on ta kindlasti juba üsna must ja ma loodan, et ei ole roostes.
 • Mida loodad saavutada ühe aasta jooksul?
  • Noo sisimas ma siiski loodan, et selle ülikooli asjaga ma kuskile ka jõuaks. Mitte et ma peale esimest semestrit sealt välja lendan. Lisaks siis võiks mõned projektid seoses fotograafiaga ära realiseerida. Kui kellegile tundub, et ma pildistan vähem vms siis tegelikult see päris nii pole. Ma olen avastanud, et vanade kaameratega eksperimenteerimine on päris äge, aga nende piltide kättesaamine võtab kauem aega. Lisaks hakkan ka lähiajal katsetama aegunud filmidega pildistamist.
 • Suitsu teed?
  • Ei! Ning ka aasta pärast ma ei suitseta ja olen paar kuud varem ära tähistanud terve aasta mitte suitsetamisest.
 • Kes on su hetke lemmik artistid?
  • Nagu ikka olen ma paadunud 5miinuse fänn ja sellele ei paista kuskilt lõppu. Nüüd on hiljuti lisandunud erinevad uued artistid ning ei saa üle ega ümber Cardi B-st kelle isiksus on juba äärmiselt vägev. Kui kellegil puudub absoluutselt igasugune filter siis see on tema. Vaadake tema intervjuusid ja uskuge see tekitab naerukaid. Veidral kombel on hakanud mind kummitama ka Öed kooseisu laul Rullid Rullid. Ja see PAEL. TÄiesti tuksis kuidas see laul mu elu juba vaikselt hävitab. Norm vaatepilt kui tüüp kõnnib tänaval ja omaeete laseb: “lehed minu rehal, meil on tagaaias laev, mis kelgutab, naistega ta kelgutab.” Muidu minu elus midagi veidrat pole kui mind ennast välja jätta.
 • Mis oleks see oskus mida tahaksid õppida või arendada?
  • Kõlab nüüd küll #NewYearNewMe pasana, aga ma tahaks saada ükskord normaalselt vormi. Ma tean, et ma pole paks inimene vaid pigem öeldakse ikka, et olen peenike, aga see kõik on nö see skinny fat. Väljast peenike, aga tegelikult üli pekine 😀 Ma tahaks võtta ennast nii palju kokku, et ma suudaks teha mingeid harjutusi ja peaks proovima kas minu põlv joosta laseb. Ehk juhtub ime ja Kristjan saab endale järgmiseks suveks sixbacki. Ilmselt seda pole eelnevad 25 aastat juhtunud siis ei juhtu see ülejäänud 80 aastaga ka 😀 Jah mina elan 105 aastaseks kuna ma hakkan vanadekodus kanget narkotsi pruukima ja see pikendab minu eluiga 😀

See oleks vist nüüd see koht kus ma pean kriipsu alla tõmbama kuna minu jutt väljub kontrolli alt. Eks ole näha kas mul on järgmine aasta selline postitus meeles ja kas ma ikka veel tegelen selle blogimisega ka. Või olen ma siiski leukeemia haige ja minu peamine eesmärk oleks terveks saada. Lisaks leukeemiale ma nüüd kahtlustan, et mul võib-olla ka luupia.

Advertisements

Üks kommentaar “[394] Kiri tuleviku minule

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s