Olen siin taaskord väikse pausi sisse teinud kuna ilmselgelt see laiskuse uss mind närib. Ütleme nii, et saan taaskord ree peale kui paar päeva suudan kirjutada ja siis on asi jälle timm. Tegelikult on ka üheks põhjuseks see, et leidsin uue seriaali Netflixis ning ilmselgelt ma ennem vaatan seda kui hakkan siia midagi kirjutama.

See nädalavahetus toimus siis neljas blogi auhindade üritus mis minu jaoks oli omakorda teine. Ma oleks isegi see aasta peaaegu skippinud kuna polnud meeste kategooriat ning ei suutnud ennast mingi muu alla liigitada. Lõpuks ma ikkagi panin ennast eluliste alla kirja kuigi ma ei tunne nüüd, et see päris õige oleks. Mis seal ikka, ega iga blogi jaoks ei saa eraldi kategooriat teha. Pealegi on see üritus mul taaskord üks põhjus miks ma peaksin Tallinnasse minema. Muidugi seda sel eesmärgil, et ennast täis juua ning siis järgmisel päeval pohmas peaga Pärnu sõita.

Seekord oli siis minu saatkonnas Kristin ja Maris kuna ma tunneks ennast üksi olles seal väga veidralt. Eriti kui mõni kaas blogija tuleks minuga rääkima. Introverdi elu on ikka nii lihtne. Kuna seekord oli toimumis paik Telliskivis siis pidime sinna minekuks kasutama ühistransporti ning just kui me õues võtsime suuna trammipeatuse poole küsisin Kristini käest, et kas tema arust pole veidi imelik, et me lähme sinna trammiga? See oli hetk kui Kristinile lõi selguse pilgu ette ja nüüd soovis ta taksoga minna. Kuna me juba olime teel trammi peale minekuks siis jäin ikkagi endale kindlaks, et minek on trammiga. Suht kiirelt jõudsime Paberist Vabalava juurde. Muidugi me ei olnud kindlad ka kus see täpsemalt asub, aga õnneks pole seal suurt eksimisruumi. Ning üsna pea jõudis sinna ka Maris.

35356433_10212517211950890_5745712523085086720_o.jpg
Marisega stabiilselt käitumas Kalamajas

Saime oma tervitusjoogid kätte ning liikusime edasi siis, et kohad leida. Ohh seda üllatust kui avastasin, et ega seal neid kohti väga polegi. Ma just lootsin, et minusugune vedelvorst saab toolil lösutada, aga otsustasime seina äärde jääda. Pakuti ka varianti, et endale kotttool tuua, aga ma ei soovinud selle tähelepanu osaliseks saada mis oleks sellega kaasnenud. Mõnda aega me siis seisime seal ja kuulasime kui mu tervitusjook sai jube kiirelt otsa ning ma läksin endale GT-d tellima. Tagasi seina äärde jõudes otsustasime minna diivanitele istuma ning hetk hiljem siiski seisime püsti ja proovisime Subway võikusi. Ma vist sõin viimati neid neli-viis aastat tagasi ja ma siiani ei saa aru miks ma peaks nii palju raha maksma sellise võiku peale? Ma ikkagi olen veidi vaene selle jaoks 😀 Jättes nüüd mu vaesuse kõrvale siis me seisime edasi seal võikude juures ning rääkisime niisama juttu ja juba see üritus läbi oligi. Ma olin natukene hämmingus kuna ma just alles ju jõudsin. Mis seal siis ikka, kui üritan oma pildi Saagimiga ära teha ning siis me sealt edasi liikusime.

35519824_10212517011905889_3278311570253283328_o.jpg
Bestikaga

Nõnda me siis liikusime edasi Marise ja Marko poole kus tegime veidi soojendust ennem kui välja liigume. Me siis saimegi lõpuks kuskil kella kahest välja ning meie valikuks sai Route 13 kus ma vist tõesti olen igakord viimased aasta aega käinud kui Tallinnas linnapeale satun. Vanasti ikka oli Münt see põhi pleiss, aga ma pidin pühapäeval rooli minema ning sellepärast ei saanud sellist kohta valida. Oleks ma vaid teadnud kuidas ma seda alkoholi kaanima hakkan siis mul tõesti poleks olnud vahet kus kohas ma ennast täis kaanin. Kristini juurde jõudsin mina koos Markoga alles kümme minutit ennem kahtteist. Ma pole juba ammu nii kaua linnapeal jauranud. Muidugi on ka mul kerged mälukad kuna ma isegi ei tea mis lokaalid me läbi käisime. Kõige hullem oligi mingi keldri koht, aga kunagi kui see nimi mulle meenub siis panen selle siia kirja. Saan ka punasel trükitähtedega kirjutada: NB! OLULISELT TÄIENDATUD!!!! 

Mis aga puutub selle aastast EBA-t siis mulle räigelt meeldis lavakujundus. See oli küll viimasepeal. Tükk aega olen tahtnud endale samamoodi osta sellist valgustit kus on need elektripirnid ja ei miskit rohkem. See näeb ilgelt kuul välja. Egas midagi kui jääme uut EBA-t ootama ning blogime täie pasaga edasi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s