Oli ehk asi selle uudsuses, aga vanasti tundus, et sellest saatest saab tõesti võita üks vägev laulja. Olles nüüd selle viimase saate võitjat kuulnud siis küsiks kas meie maarjamaal polegi enam lauljaid järgi?

Kuidagi kummaline on meie väiksel riigil panna kellelegi nimeks superstaar. Mis superstaari meie väikses riigis ikka olla saab? Pole veel näinud tuntud inimest turvameeskonnaga ringi tatsumas. Ainus tuntud inimene kes oma auto konvoiga on mind pea kaks korda alla ajanud on meie president. Seegi ajab muigama, et milline eestlane nüüd viitsib vaeva näha ja kuidagi presidendile ohtlik olla. Meil siin ongi väike Ameerika kus kuulid lendava presidendi poole. Lisaks võib üks inimene olla äärmiselt kuulus Tallinnas, kuid jõudes Narva poole siis pole keegi temast midagi kuulnud. Alustagem meie väikelinna gängsteristest kel peapael peas ja koer lõusta lakub kui sul siidist hommikumantel seljas. Äärmiselt tõsiselt võetav gängster.

Olgu lood nende gängsteritega nii nagu on, aga tõsisem teema on selle superstaari saatega. Pole ma mingi muusika teadlane ega muu selline, aga suudan minagi kuulda, et Sissi oli andekam kui Uudo. Kas telekanal arvab, et Sissil on kergem oma karjääri üles ehitada kuna Dave on tema isa ning selepärast võitis Uudo? Või tõesti eestlane hääleta Uudo poolt kuna too on nii nunnu ja tore? Kolmandaks ma pakun, et meie pagulase põlgikule rahvale ei läinud Sissi nahavärv peale. Jumal, kujutad ette millise draama need vanaemad kodus teeksid? Mulatt võitis superstaari saate. Missugune skandaal meie väikses riigis? Eda ja Uuno laulsid ikkagi nii armsalt ju.

Ma tõesti pole viimastel aastatel suurem asi superstaari saate vaataja ning veel vähem oleks ma viitsinud seda reklaami maratoni otsesaatena passida. Tegelikult on kõige häirivam saatejuht Taukar. Mind lihtsalt kuidagi ei tõmba vaatama saated kus tema onesiplaanil. Võimalik, et teda on juba liiga palju igalpool ning rahval oleks vaja väikest puhkust. Minu õnneks sain ma pühapäeval oma kolimistega teleka tööle siis kui see saade just kuulutas välja oma võitjad. Olin suht ükskõikne, aga järgmine päev tööl vaatasin mõningaid klippe koos Kristiinaga ja tõesti see Sissi oli parem valik.

Ega ilmselt ei saagi väita, et üks inimene peaks kõigile peale minema ning iga võitja suudab ennast tõestada. Tegu oli seitsmenda nö supertaariga, aga eelnevatel aastael on võitnud meil näiteks Jana Kaks ja RAsmus Rändvee kellest me pole enam ammu midagi kuulnud. Samas kui Elina Born ja Taukar on äärmiselt palju meedias kajastust saanud. Ei tea kas tegu on artisti enda hea valiku oskusega või lihtsalt pole neis teistes seda staari kvaliteeti.

Ikkagist soovin Uudole kõike head ja ma loodan, et ta näeb vaeva. Hetkel liigitaks teda pigem Rahvabändi saatesse, aga see kõigest minu arvamus.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s