deadpool2-poster-flash-xxl.jpg

Kui sulle meeldib näha palju verd ja äärmiselt roppu huumorit siis just see film on mõeldud sulle. Siin ei ole mingit tavaliselt ninnu-nännutamist. Öeldakse nii nagu asi on ja tehakse maha kõik ajuvabad filmi süžeed, alustades Batman VS Superman ja lõpetades Rohelise Laternaga. Muidugi eriline äratundmise rõõm oli näha Sharon Stoni ”Basic Instinct” hargivahe liigutust. Märtsi alguses kui Soomes sai käidud siis sellest sai selle reisi üks tunnuseid.

Tasub olla hoolikas juba filmi alguses kuna tavaliste tiitrite asemel on seal kirjas huumorikas tekst. Muidugi peaks olema kursis ka natukene DC filmidega kuna seal tehakse ka nende üle veidi nalja, eriti on silma jäänud just Batmani naljad. Üsna vähe on sellel filmil seost esimese osaga. Esimene osa oli rohkem sissejuhatus kuidas Deadpool sündis ja miks ta selline M on. Lisaks saab siin filmis näha kuidas Deadpooli elu edasi areneb pärast traagilisi sündmusi filmi alguses. Pean ausalt tunnistama, et see kahe tunnine film möödus küll oodatust kiiremini. Ma ikka see süstemaatiline sipleja keda keegi oma kõrvale ei sooviks, aga seekord tulin isegi enamvähem toime.

Teatud põhjustel jääb kodanikunimega Wade ilma oma armastatust ning hakkab otsima enda nö südant. Tema saatus viib ta Jääkambri nimelise vanglasse kus saab lähemalt tuttavaks poisiga kelle nimi on Russell. Poisi elu seab ohtu tulevikust rändav mees kelle perekonna poiss tulevikus ära tapab. Wade mõistab, et rahu saamiseks peab ta selle poisi elu päästma. Ta paneb kokku oma meekonna kelle nimeks saab X-Force. Koos nad hakkavad võitlema selle nimel, et poiss tulevikus ei hakkaks maailma hävitama.

Osades Ryan Reynolds (“Palgamõrvari ihukaitsja”), Josh Brolin (“Sicario”), Morena Baccarin (“Firefly”), Brianna Hildebrand (“Deadpool”), T.J. Miller (“Silicon Valley”), Zazie Beetz (“Atlanta”), Eddie Marsan (“Sherlock Holmes”) ja Hayley Sales (“Supergirl”). Lavastajatoolil istub action-veteran David Leitch (“John Wick”, “Atomic Blonde”).

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s