avengers_infinity_war_ver34.jpgPole kahtlustki et hetkel on kinomaailmas koomiksitegelaste kuld aeg. Kõik võimalikud tegelade, nii head kui halvad, otsitakse üles sahtlipõhjast ning neist vändatakse film. Vastavalt koomiksi brändile, kas siis Marvel või DC, saab sealt näha DC draamat või Marveli huumorit. Kuna Marveli filmidel läheb momendil üli hästi siis tundub, et pigem see huumori võti tuleb kasuks. Olen muidugi kinost väljudes kuulnud kuidas kaaskodanikud kiruvad labast huumorit. Mina siinkohal tõstan käe üles ja tunnistan ausalt, et labasus mulle meeldib. Veel rohkem tume huumor.

Sissejuhatus kinomaailmale tehtud siis tuleks nüüd filmi juurde. Tasujate kolmanda osa juures peab kohe ära märkima, et tulemas on ka neljas osa. See peaks ka olema üks oodatumaid Marveli filme eales. Internetist uurides ennustati filmi kasumiks esimesel nädalavahetusel kusagil 500-600 miljonit dollarit. Kaks nädalat ennem filmi ilmumist oli kassatulu juba 50 miljonit.

Kõige raskem selle filmi juures oli pidada järge kõikidel tegevusliinidel mis olid juba varem filmides toimunud. Marveli kinolina universum (MCU- Marve Cinematic Universe) saab tänavu kümne aastaseks ning selle ajaga on kaheksateist filmi näinud ilmavalgust. Mina olen need kõik filmid ära näinud, aga ikkagi ei jää sul kogu see asi pähe. Ma pole ka super fänn kes kõiki neid filme vaataks sada korda läbi, selleks on minu Kariibimere Piraadid mida miljoneid kordi vaadata.

tenor (2).gif

Filmi peakurjam on Thanos kes soovib maailmas taastada tasakaalu. Selleks, et ta saaks seda lihtsamalt teha on vaja tal kokku saada kõik kuus Igavikukivid. Tasujatel on natukene nutune seis kuna nad on omavahel veidi tülis ning sellepärast ei saa neid ka otseselt kokku kutsuda. Samas pole ka nad heaks kiidetud riikide poolt, sest nad olid eelnevas filmis mingi paha asjaga hakkama saanud (midagi kuskilt koidab, aga samas ei mäleta absoluutselt mis teema seal oli). Thanose ihaldatud kividest kaks asuvad meie Maal (nagu ikka siis kõikides filmides vajaminevad asjad asuvad Maal, et tulnukad peaks meid hävitama) ning võitlus kivide pärast hakkab pihta. Kuna ma väga spoilida ei taha siis ma enam edasi ei tahaks filmi sisust rääkida.

Äärmisel põnev film oli ja kordagi ei hakanud igav. Pigem ikka oli hirm, et kas ta juba hakkab ära lõppema. Tohutud võitlus stseenid ja mitu erinevat lugu jooksmas. Äärmiselt head eriefektid ja see lihtsalt oli imeline. Mina, kes ma muidu koguaeg siplen ja nihelen, suutsin ennast vägagi tagasi hoida. Peaks endale suisa papist medali tegema 😀 Soovitan seda filmi kindlasti vaatama minna, aga ennem vaadake need kaheksateist eelnevat filmi ära 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s