Kolmapäeval avastasin uue testi kus sai välja uurida kas sa oled reptiil. Tookord ma kiirelt silmitsesin selle läbi ja meelde jäi ainult verehüübimise osa. Mind siiani ajab kogu see test muigama mille ametlik nimetus on: Iseseisev reptiilituvastamise test

Hakkame siis uurima millised võimalused mul on olla reptiil. Ausalt öeldes kogu see test on nii minujaoks lihtsalt nii naljakas. Ma ei tea kas suitsetamisest loobumine või päikseline ilm on mu tuju nii heaks teinud, et ma lihtsalt vahepeal mõtlen mingeid totrusi välja ja naeran omaette. Seda muidugi tänaval kui ma kõnnin kusagile üksinda. Ma lõpetan üsna pea hullari, aga ärge muretsega, mul seal tutvusi.

Esimene punkt ongi verehüübimise kohta. Kuna ma kolmapäeval loovutasin verd siis tehti esimese asjana hemoglobiini jaoks väike sutsakas näppu, et nati verd saada. Ennem seda olin ma just seda reptiilide testi silmitsenud ning suur tahtmine oli keelega üle nilpsata, et katsetada kiiret verehüübimist. Sõna nilpsata on minu jaoks juba nii kummaline, pole siin Pärnu kandis vist erilist kinnitust leidnud. Igatahes ei tundunud mul just eriti hea hüübimine olevat kuna vatitups pidi päris kaua peal olema. Seega siit sain nulli ja kogu skoor on veel nullis.

Reptiili suhted on ainult rahalised või seksuaalsed. Noo seda saab nii üht kui teist pidi võtta, aga ma siiski peaks ütlema, et see ei kehti minu kohta. Kindlasti mitte see rahaline osa, kuna olen ikkagi veel vaene IT mees :D. Ilmselt tuleb siit siiski null punkti ja üldine skoor on ka siiani siis veel null.

Kolmandas punktis tuuakse välja, et horoskoobid ei kehti mulle. Ma iga hommikusi ikka leon, aga kas nad nüüd ka igapäev täide lähevad, seda ma ei tea. Kuigi üldine lõvide iseloomustus sobitub küll minuga. Peamine lause on ikka, et MA TAHAN! See on lõvide löök lause millest nad ei saa üle ega ümber. Ilmselt ma siiski ei saa ka siit enda reptiilikat kätte. Olen veel täitsa inimene. Skoor on null:null.

Reptiilid armastavad soojasi kohti. Nüüd ma saan oma esimese reptiili punkti kirja. Ma olen alati see kes räägib, et armastab suvel neid päikselisi ja kuumi päevi. Olen ka korduvalt rääkinud kui valesse kliimasse ma olen sündinud, peaksin kusagil Austraalias või Hispaanias elama. Selle punktiga olen ma äärmiselt tugev reptiil. Olge nüüd valvsad. Skoor üks:üks.

Viiendas punktis võetakse mängu väljaheited. Mida pruunim ja vedelam sinu väljaheide, seda repdiloidsem on sinu sisikond. Ilmselt oleks see nüüd üsna kummaline kui ma kirjutaks oma väljaheidetes siia või lisaks pilte, aga ma võin siiski meenutada, et normaalne väljaheide ongi pruun. Kui mulle koolis just päris paska ei räägitud. Ma kahtlustan, et iga inimene saab siit väikse rptiilika kätte. Kui sa just pole kilode viisi söönud mingit peeti või arooniaid siis võib sinu väljaheide tõesti mingit muud värvi olla. Seega pean siin tunnistama oma teise reptika. Skoor üks:kaks.

Su nahk ketendab. Siia alla läheb ka kõõm. Kuna ma juba ise olen siin räme kõõm siis ilmselt tuleb taaskord punkt. Muidu ausalt ka, ma olen siin päris mitu-mitu kuud kõõmaga võidelnud. On suur lootus, et hakkab tagasi tõmbuma, aga eks näis. Psoriaasiga inimesed, minu kaastunne, sest te olete ikka erilised reptiilid. Kõlab nagu solvanguna, aga tegelikult kurb tõsiasi. Skoor üks:kolm

Muidugi oleneb sinu nimest kas sa oled reptiil. Selle loogika järgi on ka vist kogu maailm reptiilide hulgas.  Näiteks Edgar Savisaare reptiilnimi on Es. Mõlemad häälikud tuleb lühidalt, teravalt ja kiiresti välja öelda. Reptiilinimi on sulle juba ammu enne sündi alateadvuslikult pandud. Siinkohal mõned eriti reptiil-traditsioonilised nimed: Ma, De, Vp, Dm, Ro, Bo, Aa, Ea, Es, Su, St, Ar, Gt, Ss, Js, Ei, Ti, Mm, Km, Mu, Vl, Jm.Eriti tähelepanelik tasub olla Ro ja Bo nimelistel. Need on superreptiilsed nimed ja neid ei panda niisama! Kui sa näiteks oled Ro, siis mõtle, kas oled mõne inimkonda mõjutada üritava rühmituse liige. Kui jah, siis tõenäoliselt oled alam-illuminaatne reptiilori, kes oma olemust ei tea, aga on siiski ustav oma käskijatele. Viimane info reptiloid-rühmitustest räägib seda, et need valmistavad inimkonda ette toidupuuduseks ja valitute toidulaua rikkuse säilitamiseks, väites, et kõige tervislikumad ained on maitsestamata kört või hoopis midagi anorgaanilist. Seega minu nimi on KK ja ma olen reptiil. Skoor üks:neli.

Viimasena ehk kaheksandama loeb sinu uudishimu. Kui sa oled ikka haiglaselt uudishimulik siis oled kindel reptiil. Ma olen veidi ikka uudishimulik, aga nüüd ära ka ei sure kui seda infot kätte ei saa. Lihtsalt unustan ära, et midagi sellist oli. Seega siit saan õnneks ühe suure jämeda nulli. Skoor null:neli.

Lõpetuseks siis saab mind ikka korralikuks reptiiliks lugeda. Pooled punktid sain kokku ning ma tõesti olen üsna kurb tulemuse üle. Lootsin ikkagi olla illuminaatne reptiil, aga noo eks mõnes teises elus veab siis mul rohkem.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s