Olen siis minagi võtnud selle tähtsa otsuse vastu ja osalen ka sel aastal Eesti Blogiauhindadel. Ilmselt ma sealt mingit võitu nagunii ei saa, aga põnev on ikka ennast kohale vedada ja vaadata mis värk on ja ehk saan ka see aasta Saagimiga pilti teha. Taaskord ma pean ennast veidi vindiseks jooma kuna kaine peaga ma sellist asja ei teeks.

drunk alcohol GIF-source.gif

Mis ma siis see aasta loodan sealt ürituselt leida? Ausalt öeldes ma isegi oska öelda. Asukoht on see aasta hoopis teine ja esialgne kava mis kusagilt läbis käis oli ka hoopis erinev. Muide kes on huvitatud siis on minu pluss üks veel vaba kui just Kristin pole asjast huvitatud. Tema oli ikkagi eelmine aasta see tugev post kes mind eelmine aasta toetas. Taaskord on ju see karm värk seoses riietega, tegu ikkagi väga prestiižika üritusega. Mina, kui alles alustav fashionista, pean eriti vaatama mis ma selga panen, muidu teen veel oma margi täis. Tulles siis kategooria juurde, kuhu ma ennast kirja panin, siis sai valitus Eluline blogi. See kõlab küll minu jaoks nii valesti, aga paremat ma endale ei leidnud. Eelmine aasta oli kergem, sest valikus oli meesteblogid ning nii ongi.

Liikudes siis EBA-st edasi minu igapäeva ellu võiks ma küsida ühe väikse küsimus: Mis kuradi ilm see õues on? Mõistan, et aprill on see nalja kuu kus räägite Vanilla Ninja comebackist ja Jägermeistri jäätisest, aga kes see kurat julgeb siin ilmaga nõnda karmilt mäkra mängida? Koju tulles jäin sellise tuisu kätte, et mõtlesin lihtsalt rekka alla hüpata. Kui masendav on sumbata selles lummes ning samalajal lendab sulle meeletu kiirusega seda vihma lume segu näkku. Valus on ju. Hommikul pidin samuti randoomselt kuskile kõrvale vaatama, kuna lumi peksis ühte näopoolt ja väga hellaks muutus see põsk. Kes see teeb nii? See on minu siiras soov sellest lumest lahti saada ja ükskord juba kevade päikest näha. Sellel kojutulekul ei mõelnud vist kordagi suitsule kuna enda mõttes jagus halbu sõnu vaid ilmale. Lumi get nahhui!

snow day GIF-source.gif

Püha jumal mis toimub eestlaste kolmnurgas. Sul on räme pohmakas ja sa hakkad kolmnurgas laivi tegema. Kuidas su väike aju sellise asja peale tuleb? Minu esimene liigutus oleks haare ibuka järgi ning tunniks tõmban teki üle pea. Muidugi ei tasu unustada ka neid öiseid laive kus küla pompsud end täis kaanivad ja laivi lahti teevad. See on nii piinlik kuidas kõik veel nendega kaasa räägivad täiesti haigetele probleemidele. Ma ei tea palju keegi mulle maksma peaks, et ma seal laivi teeksin. Enamus sõpradele tuleb kohe ka sellekohta teade ja oi blin, see oleks piinlik. Isegi kui ma teeks seda laivi siis ma olen üsna kindel, et sellega oleks seotud ka Kristin, sisetunne kohe ütleb nii. Tal siin postituses üldse vedanud, suisa kaks korda on teda mainitud.

Viimasel nädalal on mind vaevanud magama jäämisega, lihtsalt ei tule und. Ei usu, et tegu nüüd selle kellakeeramisega, aga midagi on paigast ära. Lisaks veel need haiged unenäod mis keset ööd sind üles ehmatavad. Nädalavahetusel nägin unes, et käsi raiuti otsast ära. Mina siis plaksti silmad lahti, aga ma olin selle sama käe peal maganud nii, et peaaegu terve käsi oli surnud. Teate ikka seda olukorda kus üritad kätte tõsta, aga ei tunne midagi. No nõnda oli ka mul, aga ma tõstsin kätt nii, et andsin endale ikka korraliku tou vastu pead. Aru ei saanud mis toimus ning kõige loogilisem käitumine oli lihtsalt olla selili ning oodata millal see surin üle läheb. See oli siis see loogiline valik, aga Kristjan ikka pidi lambist mööda tuba ringi kõndima. Ma ei imesta kui mu kass lihtsalt vaatas pealt ja imestas mis debiilikuga ta koos peab elama. Kogu see segadus võis olla tingitud nikotiini pulga loobumisest. Hetkel on mu elus nii kerge erinevaid veidrusi seletada ja kui soov siis isegi karjuda: “MA JÄTAN SUITSETAMIST MAHA!” Nagu rasedad ajavad oma vihahood hormoonide kaela.

angry panda GIF by Steve Konklin-source.gif

Loodan siis sisimas, et selle postitusega ma kellegi tundeid ei riivanud ning lähme ikka sõbralikult koos edasi. Tervitan ka Kattit kes võitleb oma veriste jalgadega, soovitan ikka jalavanni koos kaanidega 😀 😀 (see lõik on väike kontroll kas ta ikka loeb lõpuni neid postitusi 😀 )

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s