Enam ei teagi kas tegu on teadusliku faktiga või lihtsalt mingi linnalegendiga, aga kassid pidid nägema asju mida inimesed ei näe. Tean seda juttu juba lapsest saati ning paar päeva tagasi üks õhtu suutis minu kass mulle tõsised sitakrambid tekitada.

Tavaline õhtu nagu ikka, mina lebotan diivanil, vaatan telekat ja kass magab mu kõrval. Üks hetk kassil paugust silmad lahti ja jõllitab midagi. Üritasin ka umbes sinna jõllitada kuhu tema, aga ei näinud midagi. Järgmisena hakkab pea üles alla käima just kui keegi liiguks. Ma lisan aga fookust juurde, aga ei ole ühtki valguse kiirt ega lendavat putukat. Nüüd tõuseb kass juba käppadele ja hakkab mööda diivani seljatuge ringi jooksma, kaasa arvatud minu seljatagant. Tõsiselt see oli nii kriipi kuna ma olin sada protsenti kindel, et see hull ajab vaimu taga. Või siis kummitus hakkas temaga mängmina. Oleks see asi sekund veel edasi kestnud oleksin mina riided vahetanud ja nahhui tõmmanud. Las see kass mängib oma uue sõbraga edasi.

tenor.gif

Öösel keset õndsat und hakkas mul joogijanu ja ma tõesti pidin pimedas selle kummitusega hakkama tegelema. Vannituppa minnes valdas hirm just peegli osas. Ütleme nii, et olles unesegaduses ei saanud ma üldse aru mis mul mõttes oli. Hirm seisnes siis peegli osas. Olin jumala kindel, et kui ma hakkan oma kruusist vett jooma siis mingi rõve peletis hüppab minu seljatagant välja. Nõnda ma siis parkisin ennast nii, et peeglist ei olnud midagi näha. Ma oleksin võinud seal peegli ees seista küünal käes ja kolm korda lausuda: “Blody Mary”.

Ma isegi enam ei mäleta kas ma olen siin sellest rääkinud, aga Paides elades sai ka väikest kummitust omada. Siiani ma pole kindel kas tegemist oli endise asukaga korterist või siis torutööde kaevamistel välja tulnud luud mis pärast kõik ühte kohta kokku visati. Mingid veidrad olukorrad meil seal olid. Mina tundsin üks öö kuidas keegi minu voodis kõnnib. See oli tõesti hetk kui mõtlesin, et ma lasen ennast täis. Õnneks jäi see esimeseks ja viimaseks korraks. Muidugi oli ka fantastiline kui see kummitus meie vetsus täiesti tühja koha pealt potile vett peale lasi. Ta isegi ei maksa arveid ja raiskab vett.

Allalaaditud fail.gif

Ennem veel seda Paide asja käis mingi asjatamine ka minu naabermajas. Kuna see maja veel müügis siis väga täpselt asukohta ei maini, muidu kaebavad veel laimu eest kohtusse. Tagasi asja juurde tulla siis me elasime oma perekonnaga seal majas ja kõik oli jumalast norm. Tagasi oma majja kolides suri paar päeva hiljem selle omanik, kes jjuba aastaid oli vanadekodus olnud. Kuna maja võtmed olid jätkuvalt meie käes siis oli ju tore sõpradega sinna jooma ja suitsetama minna. Nõnda hakkas mingi veider asi seal pihta. Me kõik olime esimesel korrusel ja mitte keegi polnud teisel käinud, aga täiesti tühja koha pealt kukkus mingi taldrik üleval katki. Sealt välja jooksmine käis valguskiirusel ja enam pole ma sinna majja oma jalga tõstnud. Küll olen ma alaealisena seal suitsul käinud koos sõbraga. See oli vist nädal pärast seda teise korruse intsidenti, aga seekord käisid mingid tõsised paugud seal sees. Mõned aastad hiljem tekkis masu ja Pärnu lülitati meie tänava valgusti välja. Kui ma kell kaks öösel Postipoisist koju lonkisin siis selle maja aknaid ma ei julgenud vaadata. Igakell võis mingi peletis aknale tulla ja elulõpuks hullarisse ajada 😀

Sellega on minu kummituste kogemus lõppemas. Ehk on kellelgi kogemusi kuidas nende malakatega hakkama saada?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s