Vahepeal sai siin väike kuuline paus tehtud ning nüüd võtsin selle viitsimise, et taaskord midagi kirja panna. Alustame siis tähtsate sündmustega minu elus. Kindlasti see mõnda bravuurikamat inimest ei ületa, aga ma olen siiski väikse provintsilinna elanik.

Suur uudis on siis minu auto ost. Ma sain lõpuks oma kaua oodatud Audi kätte. Üsna masendav oli neid auto24 otsida. Eks ma lõpuks pidin ikka mõningaid mööndusi tegema, et see auto kätte saada. Peamised kaks asja millest loobusin oli püsikiiruse hoidja ning SD kaardi kasutamise võimalus. Kindlasti need pole nüüd mingid erilised põhjused miks autot mitte osta, aga need on mugavused millega säästad loodust. Nüüd olen tagasi ajas mil pean neid tüütuid cd plaate kirjutama. Siiski olen õnnelik, et ma peale raadio saan midagi veel kuulata. Igatahes on tegemist Audi A6 mis on kolmanda generatsiooni versioon. Mis peamine siis see on sedaan mida ma olen sajandeid juba oodanud.

giphy (14).gif

Auto ise on bensukas mis on ilmselgelt diisli inimesele alguses äärmiselt keeruline. Auto suri sõidu alustamisel ikka päris mitu korda välja. Pole harjunud selle järsema asjaga. kohalt minnes peab ikka korralikult gaasi andma. Isegi tankimisel pean endale pidevalt korrutama, et bensiin, palun võta bensiini, BENSIIN, B E N S I I N!! Lisaks on see auto kordades madalam kui minu eelnevad. Seega olles harjunud parika kõnniteele võimalikult lähedal siis paar korda sai ka lumehange sisse sõidetud. Mainides, et eelmine auto oli mahtuniversaal siis see oligi peaaegu taevas. Lisaks CD kuulamisele saan ma ka soojas autos sõita üle 90km/h. Eelmises autos panin soojenduse sisse siis maanteel ei saanud üle 80-85 sõita, pidin ka perse soojendaja välja lülitama lisaks siis üldsoojendusele. Momendil veel naudin oma uut välku kogu südamest ja see teeb mind äärmiselt õnnelikuks 😀 Veel kummalisem oli disla inimesena need eelsüüteküünlad. Muidu ikka paned süüte sisse siis ootad millal see tuluke ära kustub, aga oma uuel autol ma seda tulukest ei näinud. Pärast sain isa käest teada, et bensu autodel need puuduvad 😀

Liigume sellest autost edasi minu eelnevale laupäeval kus sai külastatud Tallinnat. Meie kodumaa teist riiki. Sõpradega saime kokku ning plaanis oli väike napsutamine. Tehes seda tundsin ma ennast nagu betoon seinana. Sa viskad vastu betooni alkoholi ja midagi ei juhtu. Mõistan seda olukorda, kui oled eelneval päeval väljas käinud, aga antud hetkel oli see midagi väga labast mida võiks nimetada alkoholi raiskamiseks. Välja minnes siis võtsin baaris veidi radikaalsema mooduse kuidas purju jääda- viin energiajoogiga. Üldjuhul on see alati aidanud seda asja kiirendada. Esimene kokteil ei andnud mingit tulemust, proovisin siis teisega ja taaskord, ei midagi. Kuna kell hakkas juba viie peale minema siis otsustasin tekiilast loobuda, kuna see oleks hommiku ääääärmiselt raskeks teinud. Nõnda ma siis pool kainelt koju marssisin.

source (2).gif

Enne veel kui koju jõudsime koos Kristiniga pidime ühe inimese takso peale sättima. Nõnda me seal Lastemaailma ees taksot ootasime kuni märkasin, et reklaam plakateid vahetatakse. Mitte mingeid suvalisi vaid ikka 50 varjundi oma. Andsin Kristinile mõtte, et ta võiks ju ühe endale küsida, aga ta ei julgend. Fain ma siis lähen ise küsima:

-Tere kas oleks võimalik ühte plakatit endale küida?

-Ja ikka. (Sellest vastusest jäi küll mulje, et see on täiesti igapäevane küsimus) Millist sa soovid?

-Seda 50 varjundi oma.

-50 vabastatud varjundit? Mis sa sellega teed?

-Mul naine tahab seda endale.

Mul oligi korraks hirm, et ma olen mingi fänn. Tunnistan, et olen esimest osa näinud ja sellest igavamat filmi annab leida. Siis me hakkasime mulle ümber rullima kuna see oli mingi teise plakatiga koos. Rullides mõtlesin küll, et kaua võib, aga sain edukalt kätte. Ilusa hommiku saabudes hakkasime siis Kristiniga uurima kui suur see ikka on ning selgus, et see on minust pikem 😀 😀 Kuna Kristin arvas, et temal pole ikkagi kusagile panna (no shit) siis tassisin selle edukalt omale Pärnusse kaasa. Ootab minu uhke Audi pagassis ostjat, keda ilmselt kunagi ei tule 😀

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s