Ma pole just eriliselt andekas inimene kui teen mitut asja korraga. Esitakes lähen ma närvi ja teiseks ma suudan midagi ära unustada. Vahest koolis oli täitsa piinlik kui mõni töövihik või õpik oli koju ununenud. Siiski ei ületa ma oma endist klassivenda kes tuli kooli ilma koolikotita. See on siiani üks suurimaid saavutusi mida olen oma elus tunnistanud. Muidugi suutsin ma kunagi veel õudusunenägusi näha kuidas ma hakkasin kooli minema ilma koolikotita ja selleasemel, et ise järgi minna hellasin ma õele, et see tooks kooli ära. Laiskusega pole vanajumal minuga koonerdanud.

Täna hommikul ma siis hüppasin voodis kohe välja kui äratus käis, sest uued praktikandid saabuvad ja esimesel päeval võiksin ikka viisakalt kohal olla. Olin isegi uhke kui autoga parklasse jõudes olin 10 minutit varem kohal. Siiski polnud ma piisavalt kiire kuna ennem veel autost välja jõudes oli esimene helistamas, et ootab uksetaga. Ma siis vastasin, et olen kohe seal. Kohmitsesin veel oma asjad kaasa ning tegingi minekut.

Koju minnes hakkas siis ilmnema minu mõistuseta inimlooma tunnused. Auto võtmeid otsides ei leia seda ühest ega teisest taskust. No mida kuradit. Olin omadega juba null korrusel ning ootasin üles tagasi minekuks lifti. Sel hetkel veel kiirelt sorasin oma pükste taskud läbi ja seljakoti sahtlid. Mida pole, seda pole. Kabineti jõudes tuulasin laua läbi ning ikkagi pole midagi. Tõsiselt on hea helistada Evelinile ja öelda, et sorry aga kaotasin passati võtmed ära. Nõnda hea kasutaja ma siis olengi jah? Ainus võimalus mis siis sai olla on see, et võtmed on alles süütekas. Minnes veel vaatasin terve aeg kullipilguga teed, et jumala eest neid kuskil maas vedelamas pole. Haarasin oma mapkad ja muud kodinad hommikul kiiruga sülle ja reaalselt ei mäletanud kas võtsin võtmed kaasa või mitte. Nüüd, tagumist ust lahti tehes viskasin asjad istmele ning nägin süütes võtmeid.

giphy (10).gif

Te ei kujuta ette milline kergendus see veel oli. Ilmselt see, et mul uksed lahti on tavaline. Ma pole veel päris harjunud sellega, et saan uksi ühekorraga lukustada. Eelmisel autol oli vaja kõik uksed ükshaaval lukku panna ning ka ükshaaval avada. Seega see lukustamine vajab veel veidi aega. Ehk peaks Tallinna kolima ning seal selle endale sisse saama. Korteri lukustamine tuli mul Tallinnast. Ennem olin suht pohhuilt seda võtnud, vahest (päris tihti) jätsin ööseks ukse lukustamata. Nüüd pole seda viga enam esinenud.

Seoses siis auto võtmetest. Pean tunnistama, et see pole päris esimene kord olnud mil nõnda idiootsel kombel võtmeid autosse unustan. Oli see siis sügisel või kevadel, kes seda enam mäletab, kui unustasin võtmed kõrvalistuja istmele. Tegu oli Pärnu kesklinnas ühe parklaga ning ma ise läksin sööme ja kinno. Minu teada polnud see veel miskit väga lühikest filmi. Seega ma oli ca ära kuskil 4 tundi ja minu auto seisis vabalt parklas ärandamiseks. Seega kui soovite autosi saada siis jälgige mu liikumist ning ükspäev tekib teil see võimalus.

giphy (11).gif

Kindlasti mul mingi hälve on, aga seni kui ma pole kooli ilma koolikotita läinud on minuga veel kõik korras. Kuna selle juhtumine on nüüd üsna ebatõenäoline siis ilmselt seda ei juhtu. Lisaks see loeb siis kui teen seda kaine peaga mitte siis kui olen alkoholi joonud või mingit korki saanud mida ma pole soovinud. Ma siiralt loodan, et ma pole ainust kes selline tuulepea on 😀 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s