Istun siin arvuti taga ja mõtlen. Mõtlen mida kõike head ja huvitavat endale kokku lubada tulevaks aastaks. Olen ikka olnud see tüüp kes ”humoorikalt” karjub üle ruumi, et minu uue aasta lubadus on see, et ma ei tee ühtegi lubadust. Võimalik et see ka üks-kaks aastat oli muhelev väljend, aga nüüd on juba endal kopp ees sellest. Vaja on muutust, vaja on lubadusi ning on vaja aasta lõpus märkida ära mis on tehtud. Vaja on postitust lubadusetega. Siin see on:

 1. Uuel aastal hakkan tihedamalt postitama. Vähemalt 15-20 postitust kuus. Kui pole millestki postitada siis leiab teema internetist ja ei mingeid vabandusi.
 2. Külastad vähemalt ühte välismaa riiki ning sinna alla ei lähe Läti ega Soome.
 3. Sügisest Amsterdami tööle. See on mõte mis mind on vaevanud viimased kaks nädalat. Seni kuni olen noor peaks kõik asjad ära proovima mida hing ihaldab. Seega kui mul on vähegi julgust ja leiaks sinna tööd siis uuel aastal kolin sinna. Siinkohal siis märgin ära, et mind ei eruta see legaalne kanep vaid tuttava Instagrammi storyt vaadates tekkis selline tunne, et pean sinna kolima.
 4. Korteri saan maha müüdud. Noo see küll ei olene otseselt minust, aga tore oleks see korter maha müüa ning tegeleda uue leidmisega. Või siis panna raha hoiusele ning oodata kinnisvara jahtumist ja siis mõni soodne korter leida. Elu vanemate juures on ikka väga soodne 😀
 5. Jaanuarist võiksin alustada mingi tervislikuma toidu söömist. Olen selle jõuluaja puhkusega oma söömise täiesti käest lasnud. Minu mõte puhata kõndimisest kaks kuud on ilmselt võimatu kuna rasv on juba kogutud. Õues küll pole nii külm, aga selle pimedaga ei kipu väga õue jalutama.
 6. Ma jätkan kõndimisega ka uuel aastal. Kindlasti ma teen seda edasi, aga olen pannud paika, et taaskord alustan 1 märts või siis 26 veebruar. See oleneb esmalt mis kraadid väljas on ning mis seisus ma üldse olen, aga 1 märts kindlasti. Juhul kui on ilmad normid siis võin ka vahepeal hommikul jala tööle minna.
 7. Ma peaks vähemalt 10 raamatut läbi lugema. Kas teate kui piinlik on öelda, et ma ainult ühe raamatu suutsin läbi lugeda? See on tõsiselt #piinlik. Uuel aastal pean koostama nimekirja mida ma võiks läbi lugeda ning alati on tore kui aasta jooksul ilmub mõni raamat mida sinna juurde lisada.
 8. Teatri külastus. Ka selline asi võiks ka see aasta sees olla. Eelmine aasta sai Endla suvelavastuses vaadata Säärast mulki mis oli üli hea. Ma pole kindel, aga järgmine aasta nad vist esitavad seda sama, aga teatris saab ka muid lavastusi talvel vaadata.
 9. Joon rohkem vett. Sain selle suvel isegi päris käppa ning nüüd sügiselgi oli maltsa (tee) joomine ikka päris suur, aga nüüd on see kuidagi ära vajunud. Ma ise tunnen kuidas mul on janu, aga lihtsalt ei viitsi sinna kraani juurde minna, et kruus vett võtta. Olen ka suutnud loobuda pudelli mulliveest. Seda juba siis aprillist saati, kui loobusin selle koju ostmisest plokkide viisi. Vahest ikka kodus olles tahaks seda mulliga vett, et janu eemale ajada, aga ei, see pole loodsele hea ega rahakotile. Tööl saan ikka mulliga vett juua kuna see tuleb automaadist.
 10. Õpin faking raha kõrvale panema. Kaua võib see priiskav eluviis kesta? Minu palgaga (nagu mu ema ütles eile) peaks saama vabalt ühe normaalse auto osta ning lisaks ma peaks suutma midagi kõrvale panna. Täiesti ebareaalne kuidas mina suudan oma raha matta mingite täiesti mõtetute asjade peale mida reaalselt ei vaja. Kristjan rahasäästma #2018!
 11. Teen aina uusi ja uusi pilte ning annan endast parimat, et muutuda veel paremaks. Ei mäleta kas mainisin, aga kui muidu annan arvuti alast nõu siis nüüd helistatakse ka fotograafia küsimustega. Küll on hea kui oskad aidata sõpru.
 12. Ilmselt on see üsna ebareaalne, aga suitsetamise võiksid maha jätta. Juba ainuüksi mõte sellest ajab mind suitsule. Järgmiseks tulevad kohe meelde üritused kus oleks suitsu tegemisest kindlasti  raske eemale hoida. Muidugi ka tööjuures tehakse suitsunurgas need kõige tähtsamad otsused.
 13. Võiks ka midagi vähe ekstreemsemat see aasta teha. See aasta nagu ei saanud midagi erilist tehtud, aga eelmine aasta oli parim ikkagi Teletorni servakõnd. Eks peab siis selle langevarju hüppe ära tegema. Kui Kihnu Virve seda suudab siis kuidas mina saan temast alla jääda?

Sellise maagilise numbriga lõpetan oma lubadused. Minu isiklik lootus oleks, et number kolm kindlasti täituks, aga eks näis mis see eluke meil toob.

Loodan näha uuemat ja paremat Kristjan aastal #2018!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s