Minu fotograafia kursus hakkab lõppema ning üks punktidest oli raba pildistamine. Üsna pikalt oodatud käik osutus natukene teistsuguseks kui lootsin. Ütleme nii, et see tõesti jäi meeldejäädavaks ilmselt elulõpuni.

Mis ma ikka siin pikalt venitan. Meie autoks oli mingi Volvo kuhu meid siis üheksa kokku mahtus. Ei olnud taga kellegil ühtegi turvavööd mõnd muud ohutusega seotud asja. Ma pole üldse kindel kas selle masinaga võib ringi sõita. Agaaa ma pean nentima, et see oli omamoodi elamus ja see meeldis mulle.

Esimese kohana jõudsime me mereäärde kus tegime mõned pildid. Kuna me käisime seal siiski kambakesi siis võib olla juhused kus mõni kursa kaaslane on pildil. Loodan, et mõistate et siin maailmas eksisteerib peale minu veel inimesi. Muideks mereääres oli eriliselt karm ilmastik seoses tugeva tuule ja vihmaga.

DSC_2581.jpg

DSC_2548.jpg

DSC_2569.jpg

Edasi läksime siis jõulumäe poole ning ilmselt tõsisem blogi lugeja võib isegi mäletada minu kunagist postitust eelmise aasta sügisest milline jube rattasõit mul seal oli (saab lugeda siit) siis kujutage ette kuidas on seal autoga sõita kus pole mitte ühtegi turvavööd. Päris mitu naissoost isikut lasid tahtmatult valla oma häälepaelad kuna hirm oli mättasse sõita. Lõpuks siis see tipp hetk kui meie armas maastur jäi mutta kinni. See ongi põhjus miks see retk meile elulõpuni meelde jääb. Veel vähem vedas neljal juhuslikul spordi vennal kes oma jooksuringi olid ilmselt lõpetamas. Neilt haarati varukast ja kutsuti appi. Auto välja tõmbamine kestis meil kusagil tunnike. Fotograafi hakatised olid muidugi metsavahel kuna väärt aega ei saa raisku lasta 😀

DSC_2590.jpg

DSC_2594.jpg

DSC_2607.jpg

DSC_2595.jpg

DSC_2603.jpg

DSC_2630.jpg

Masina välja saades ootas meid ees reisike Nigula matkarada mis oligi meie peamine eesmärk. Kui autos küsiti kes on seal käinud siis mina ütlesin, et ei ole. Kohale minnes hakkasid mulle meenuma mingid aastast 2001 sügisest mingid ähmased pildid klassireisist, aga sellega see asi piirdus. Võimalik, et mul on ka pildid sellest rabast, aga olen piisavalt laist, et neid mitte üles otsida 😀

DSC_2632DSC_2640DSC_2652DSC_2660DSC_2677DSC_2681DSC_2698DSC_2702

Seoses sellega ongi nii kahju, et juba järgmine tund on meie viimane ja ometigi tundub nagu poleks veel poole pealgi kuna nii palju oleks veel õppida. Eks pean järgmine sügis EKA-sse oma paberid sisse viima. Hüvasti IT ja hüvasti Pärnu Haigla, minu teekond fotograafika hakkab siit. Seekord veel nali, aga vahest saab see nali tõeks siis on natukene jama minu vanematel kuna nemad maksvad siis minu laene ja muid kohustusi 😀 😀 Hüva, nüüd jätan rahule teid ning annan teada kuna saab foto näitusele tulla.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s