Jätkates siis eilse teemaga jõudsime läbi lapata kõik kuud kuni juunini. Nüüd siis võin öelda, et pooli asju mis ma olen kirjutanud ma isegi ei mäleta. Arvestades, et ma esimene poolaastat peaagu kaine olin siis on mul võrdlemisi kehv mälu.

Juulis oligi siis esimene postitus minu piltide kohta. Kui ma nüüd vaatan neid siis on kohe arusaada, et ega ma väga ikka aru ei saanud mida ma sellega teen. Sul on võimas kamera, aga mida ma pildistan? Kõndisin siis lihtsalt läbi rääma raba, hirm oli peaaegu nii suur, et oleks ennast täis sittunud, ja pildistasin suvaliselt mis ette jäi. Seda imelist postitust saab näha siit. Suutsin ka see aasta korralik korilane olla ning käisin ilusti metsas marju ja seeni korjamas. Küllaltki palju aitas kaasa minu giga puhkus mis kestis 7 nädalat ehk siis 56 päeva. Selle ajaga sai ikka päris palju asju ära tehtud.

Augusti lõpus hakkas siis see nutt ja hala pihta minu puhkuse lõpu osas. Noo tõesti võttis nutu kurku, kui mõtlesid tööle naasmisele. Ennem puhkust kõik näägutasin, et paarinädala pärast hakkab mul puhkusest igav ning enam ei viitsi olla. Päris hakkas ju! Ilmad olid vaheldumisi mõnusad ja koledad aga tegevust jagus igaks päevaks. Oleks vaid rohkem suve siis võtaksin ka palgata puhkust. Peaasi et maksud makstud siis ülejäänud aja võib niisama nälgida või vanemate juures salaja söömas käia 😀 Aga postitust minu nutusest puhkuse lõpust leiab siit. 

Septembris oligi see maagiline päev kui ma oma peegelkaamera sain. See on minu giga-mega-hüpper parim sünnipäeva kink ever mis ma olen endale teinud. Kuigi see tuli kuuaega hiljem, aga asi oli seda väärt. Siiani niii rahul selle otsusega. Muidugi juba paar päeva hiljem sain ka kinnitust, et minu koht fotograafia kursusele on leitud ja hakkasin ka seal käima. Pean nentima, et väga palju uut olen teada saanud. Sain isegi selle kaudu omale Aivar Pihelgase raamatu koos pühendusega. Minu kaamerast saad lugeda siit ja fotograafia kursusest siit.

Kahjuks ei saa veel oktoobriga edasi minna kuna septembris juhtus midagi uskumatut. Ma poleks mitte kunagi uskunud, et minu on jaksu seda blogi kirjutada nõnda, et tuleb kokku 300 postitust. Olen piinlikult teinud sajandaks postituseks kaks videokest youtubi ning nüüd tuleb minu uue aasta lubadus, et neljasajada postituse jaoks teen enda youtoubi kontole mingi video. Kuna mul ikkagi selline kaamera kinnisus siis ega sealt head nahka ei tule. Eks pean ma juba varakult uurima mida üldse filmida. Minu kolemsajanda eri postitust saate tšekata siit.

Oktoober…. oktoober. No väga tuksis on see, et esmalt ei meenugi mis siis juhtus. Juhtus see, et Annik tegi esimese külalispostituse minu blogis. Erakordne juhus kui lasin kellelgi enda blogisse kirjutada. Ega seal oli üks tore vinguviiuli postitus ikka eestlaste kohta. Eestlase parim toit on ikka teine eestlane 😀 Saate Annika imelist lugu lugeda siit. Minust rääkides (ego nagu ma siin ikka olen) siis mul täitus kaks aastat blogimisest. Taaskord tundub see uskumatu, et ma suudan vahelduva eduga igakuu siia midagi kirja panna. Minu kahe aastast kokkuvõtet saab lugeda siit.

Novembris oli selline madalkuu kus tähtsaim sündmus oli ööorienteerumine mis oli meeldiv kogemus. Ma küll algselt mõtlesin, et tulekul on siga külm üritus, agaaaaa me siiski unustame tihti ära millised need eesti talved meil nüüd on. Nagu oli hiljuti ilma ennustus mis hirmutas, et tuleb euroopa seitsme aasta kõike külmem talv. Noo tõesti, kas detsembris on siis lund oodata? Ei möödunud palju kui tuli uudis, et jõuludel on lume võimalus 30-70 protsenti. Tõesti ei suuda normaalset ilmaennustajat leida? Ma võiks ise samasugust jura ajada. Postitus ööorinteerumisest leiab siit.

Detsembri suursündmus minule endale on kolmanda eesti leidmine millest keegi väga rääkida ei taha. Jah meil siin kodumaal on selline vaikivprobleem. Kahjuks on kuidagi hakatud natuke puudega inimesi veidi mõnitavalt fännama. Ma ise olen seda kaugel jälginud ning sõna ei taha väga võtta, aga asi on ikka kurb. Minu postitus sellest teemast leidis aset eelmine nädal ja see on leitab siit. Samas ega ei tea, ehk olen ma ise ka üks nendest siin oma blogiga ja ma lihtsalt ei saa sellest aru 😀 Kui ma peaks olema siis palun andke mulle teada ning ma panen blogi kinni 😀 😀

Lõpetuseks võin öelda, et mul oli väga meeleolukas aasta ja see möödus nii kiirelt. Olen saanud uue hobi ning jätkan selle arendamist. Kui vanasti pöörduti minu poole ainult arvuti muredega siis on ka esimesed fotograafia alased küsimused tulnud. Eks näis kaugele ma sellega edasi arenen, aga mul jääb vaid loota et järgmine aasta saab veel vägevam 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s