Osalesin ka see aasta mina sellel loosis. Kuigi mul oli see tegelikult juba meelest läinud kuni reede õhtul hakkasin oma ametlikku blogi meili lugema. Auväärt blogi mis ma sain oli kinnine. Üsna keerukaks kukkus see ülesanne, aga ennegi on meeldinud väiksed väljakutsed. Eelmine aasta oli vähe lihtsam, kuna ma sain ikkagi väikest luuret teha millise inimesega tegu on.

Nõnda ma siis veidikene lükkasin seda edasi millal minna ostma. Kõigepealt ma lubasin laupäeval, aga siis pidin Eveliniga kinno minema ja see lükkus siis pühapäevaks. Noo pühapäeval oli ju teadagi Tuhu raba päev ja lubasin endale, et esmaspäeval peale tööd siis saan sellega ühele poole. Esmaspäeval sain aga hoopis Erlega kokku kellega jäime Postipoisis jutustama ning hiljem rääkisin veel Eveliniga juttu. Seeega ma ei viitsinud enam kell seitse shoppama minna. Nõnda ma siis ennast teisipäeval suutsin kokkuvõtta. Sain ka Kristi endaga kaasa kuna eeldades, et maamutt on naine siis tema nõuanded olid veidi vajalikud.

giphy (6)

Esmalt ma ei teagi mida kinkida ühele maamutile. Koduekstras oli vist müügil mingi piima kastrol mida oleks ju võinud kinkida, aga ei ole kursis kas tal on ka lehmi või muid piima tootvaid loomi. Lõpuks ma võtsin esimeseks asjaks ühe ägeda tassi Jyskist, olen endale ka seda nillinud, aga pole raatsinud osta. Vist ei mahuks need mul köögikappi ära, kuna muud tassid juba ees :D. Ma kahjuks olen juba kingituse ära pakkinud ja Jyski kodulehelt seda tassi ei leidnud seega mul pole pilti panna sellest :'(.

Kuna eelarve oli minimaalselt 15 euri siis ilmselgelt sellest kruusist ei piisand. Kuna Kaubamajakas enam ühtegi pudipadi poodi polnud siis liikusime kesklinna ning meie ohvriks sai Realiseerimiskeskus. See oe nimi kõlab üsna rõvedalt, aga sealt leiab igast ägedaid asju mis on mingid lao ülejäägid või pankrotistunud firmade tooted. Sealt leidsin siis ühed eriti ägedad ja mõnusad lamba(feik)villast sokid. Ilmselt hinna järgi sai aru, et tegu pole ehtsa lambavillaga, aga see pehmus. Mul on reaalselt selline tunne, et lähen ostan endale ka ühed sellised. Kasperile näidates jooksis too teise tuppa.

giphy (7).gif

Nõndaks saigi siis minu eelarve täis ja edasi läksin koju pakkima. Noo ütleme nii, et asi on ikka väga raske, kui sul on mingi pehme asi kambas. See pakend jättis ikka väääga soovida. Eks ma pean hakkama mingitel kursustel käima, et asja ükskord selgeks saada. Kuna Annika kink oli ilusti karbi sees siis sellest tuli minu parim pakk. Muidugi aitas asjale kaasa see, et Susle kuklas korrustas, et sa ikka nii andetu selles pakkimises. Muidugi oleks ta veel sellest pilte teinud ja kõigile reklaaminud kui andetu ma ikka pakkimises olen.

Ja ma otsin esimest korda endale jõulukampsuni. Ma see aasta ikka nii feeling festive tujus. Ma kunagi oktoobris või novembris nägin H&M-is meeste osakonnas seda, aga siis ma ei pööranud nii väga tähelepanu. Nüüd aga aktiveerus minu sügavas ajus, et on aeg osta enda esimene kampsun ja seda veel jõuluteemas. Käisin läbi H&M-i, Croppi, New Yorkeri, aga sellel polnud mingit tulemust. Siis aga Kristi märkas küll H&M-is ühte kampsunit, aga seda lasteosakonnas. Ma alguses olin ikka vääääga kõhklev selles, aga see läks mulle selga ja see ei olnud isegi väike 😀 😀 Ma reaalselt saan hakata lasteosakonnas shoppama 😀 😀 See tundub mulle nii veider. Olen alati mõelnud kus kuradi kohast minust peenemad inimesed saavad kitsad püksid ja nüüd olen ma enam kui kindel, et just lasteosakonnast 😀

giphy (5)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s