Valgusega mängimine on peamine asi mida nendel pimedatel talve kuudel teha saab. Päevad on lühikesed ning üldjuhul üsna vihmased, kuigi tasuta vihmaga saab ka häid asju korda saata, aga ikkagi on valgusega huvitavam mängida.

Esimene pilt on siis minu esimene säraküünlaga. Pildistamine ajal ma mõtlesin küll, et minu maja on nüüd järgmine mis maha põleb, aga jäi ikkagi kõik alles. Natuke timmisin seda värvi asja Lightroomis.

DSC_1723-2

Merkaga katsetasime siis ka taskulambiga oma nimesi ja muid kujundeid teha. Noo ütleme nii, et seda saab ka üksi teha, kuna kujundi või tähe vahetamise ajal sa saad taskulambi välja lülitada. Minu suurim probleem enda nime juures on see faking pikkus ja teiseks ei suuda ma mitte kuidagi tagurpidi S tähte välja kirjutada.

DSC_1837DSC_1836DSC_1832

Proovisime ka säraküünaldega seda sama asja teha ning siin mul tuli S täht isegi välja, aga tagurpidi. Säraküünla jaoks on nüüd küll kahte inimest vaja. Kui sa liigud järgmist tähte tegema siis keegi peab vahepeal käe objektiivi ette panema. Muidu sul need tähed lahku ei jää nii nagu minu taskulambiga tehtud piltidel on näha.

DSC_1831DSC_1826

Selleks, et taolisi pilte teha pole vaja muud kui statiivi, kaamerat millel saab panna säriaja nii pikaks kui uuesti ise nuppu vajutad. Noo lisaks siis kas taskulamp või mingi muu valgusallikas. Kindlasti ei jää see mul viimaseks, kuna päris pull on neid tulemusi vaadata.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s