Üldjuhul inimesed kes mind teavad juba pikalt on mulle vähemalt korra öelnud, et ma ei ole normaalne. Ma ei olegi normaalne, sest normaalne olla oleks igav. Kuid sellel ebanormaalsusel tuleb ka kuskilt maalt piir. Minu viis ennast vahest normaalsena tunda ongi üles otsida need ebanormaalsed ja jälgida nende tegevusi.

Kindlasti on läbi aegade mul neid isikuid palju olnud, aga enamus on vahepeal oma sotsiaalmeedia konto lukku pannud ning minu huvi nende vastu kadunud. Kui kaob huvi siis kaob ka minu ajust see nimi.

Nüüd aga ma tutvustaks teile naisterahvast kellega oli mul au kohtuda eelmine suvi. Mitte küll silmast silma, aga läbi sotsiaalmeedia. Selleks on Kaili Prints. Ma pean mainima, et nii ebastabiilset inimest on siin maailmas raske leida. Esmalt tema profiiliga kunagi tutvudes ei suutnud ma oma naeru tagasi hoida. Need ütlused mis ta tol ajal kirjutas olid lihtsalt nii ebastabiilsed. Ausalt ma panen siia mõned pildid, aga uskuge mind, et need pole enam nii head kui vanasti:

Hõiva.PNG

Hõiva2.PNG

23140423_10210888779001084_2057988492_n.png

Hõiva3.PNG

Kailist veel rääkida siis tema nime googledades tuleb päris mitu teemat perekoolis ning lisaks on temast ilmunud Eesti Ekspressis päris suuremahuline artikkel. Ilmselt seda lugedes saavad kõik aru, et tegu on inimesega kellel katus veidi sõidab 😀

Kui üks nädal tööle läksin siis taaskord rääkisime Kristiinaga juttu ning tühjast kohast küsis kas ma Roaldi nädalat vaatasin. Reede õhtul oli mul tookord vist mingid joomased tegemised ning tõesti jäi vahele (tegelikult ei vaata ma seda vist üldse). Igatahes oli see minu kaotus, kuna ma magasin maha sellise staari nagu Tiina etteaste. Pole hullu, elame siiski ju 21. sajadil ja kõike saab igakell järgi vaadata. Noo tõesti, ma pole ammu nii palju naerda saanud. Ei saanudki aru kas tädil on katuse all miskit juhtunud või on ta väga peenetundelise huumorimeelega. Nagu öeldakse siis oma silm on kuningas ja alt videos te saate seda ise vaadata:

Nüüd siis viimane, aga mitte halvim. Kes meist siis võsareporterit ei mäletaks? Õnneks on youtube täidetud tema andekate saate klippidega. Mul on ikka vahest moto, et kui tuju halb siis appi ruttab võsapets. Seega on minu läbi aegade lemmik klipp Väätsa pornovanurid 😀 Kuidas meie väike Maarjamaa küll nõnda huvitavate inimestega täidetud on? Ma siiralt loodan, et minu elus kunagi nõnda kehvasti ei läheks, et ma taolise klipiga kuskil internetis olen. Seniks, aga nautike ka pornivanureid Väätsalt ja ärge unustage, et eestlase parim toit on ikka teine eestlane 😉

 

Advertisements

Üks kommentaar “[317] Ma siiski olen normaalne

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s