Ma pole just see inimene kes naudiks neid shoppamisi väga, aga vahest kui häda käes siis pean ka mina oma jalakesed seadma toidupoe poole, kuna vastasel juhul jääks ma nälga. Muidugi ilmselt arvestades minu rasva varusid siis seda ohtu nagu ei peaks lähiajal olema.

Juba reedel peale tööd koju minnes oli vaja kiirelt Selverist läbi minna. Sealne parkla on alati üks suurimaid miinuseid olnud, aga noo kuidagi enamvähem sain parkima. Kiiruga jooksin poodi, et keegi kobisema ei hakkaks, et ma veidi viltu sinna parkisin. Poes olles mind tabas väike hämming. Muidugi olid seal platsis LHV vennad kes üritasid haarata omale kundesi, aga ma kõndisin ühe naise varjus. Toidupood ise oli rahvast pilgeni täis ja üks mutt vist võttis ette projekti: Kristjanile käruga ette 2017. Valisin mina omale Pomeloni kui edasi minek oli takistatud ühe naise käru poolt millele ma loomulikult otsa jooksin. Läbi raskuste kaalu juurde saades viskasin vilja kaalule ning silt peale. Polnud muud mõtet kui kohe edasi minna, aga kae õudu, jälle jooksin selle raipe käru otsa. Kuidas on võimalik, et see naine minust nii kiirelt mööda sai??? Ma reaalselt kaalusin oma pomelot kaks sekundit ning juba oli see matsalka minust ees.

giphy.gif

Õnneks sellega piirdusid minu reedesed poe seiklused, aga ei olnud mina valmis selleks laupäevaseks õuduseks. Ehk olen ma muutunud selliseks inimeseks kes tunneb ennast hästi siis kui tema ümber on vähe inimesi. Ilmselt ma panen edaspidi kalendrisse kirja, et detsembris hoia keskustest kindlasti eemale. Suutsin mina siis omale hommikul plaani paikka panna ning esimeseks poeks pidi olema Cropp. Selleks oli vaja mul sõita Kaubamajakasse. Leidsin endale isegi ühe hilbu mida selga panna ning otsustasin ka selle kümpase asja ära osta. Kassasse jõudes tuli mul tunnistada müüale, et olen oma pangakaardi koju unustanud. Ega siis midagi, kui sõidame autoga tagasi koju, et see kaart ära tuua.

Sain kaardiga rõõmsalt tagasi croppi ning edukalt sain oma hilbu kätte. Nüüd siis see all mighty Rimi. Noo kui mina eile arvasin, et Selver oli rahvast täis siis ma olin kindlalt eksimaal. See rimi oli ikka korralikult pungil. Hetkeks käis läbi mõte, et ma vist ikkagi skipin selle toidupoe asja ja võtan kuskilt midagi kaasa. Ikkagi ma olin seal juba teist korda siis otsustasin selle jubeduse läbi teha. Ilmselt sattusin ma poes veits hajevile ning jätsin osad asjad ostmata mis olid mul NIMEKIRJAS. Ma ei suuda isegi neid asju osta mis mul nimekirjas on.

giphy (1).gif

Kuna eesmärk oli ka maximast nipelt-näpelt paar soodsat asja osta siis sai ka sinna mindud. Noo vot seal olid alles kassade järjekorrad. Ma vist pole kunagi näinud, et mõned poes võiksid olla nii pikad järtsid. Oleks ma nüüd mõni nõukaaja inimene siis ma kindlasti ohkaksin ning räägiks, et vene ajal olid täpselt samasugused järjekorrad. Siiski ma läksin iseteenindus kassade järjekorda ning seal läks see järjekord kusagil viie minutiga, aga teistel läheb ilmselt kauem kuna kassa tegeleb korraga ühe inimesega.

Ei teagi miks viimastel päevadel ma olen poodi sattunud just siis kui rahvast pungil on, aga ma siiralt loodan, et see ei saa igapäevaseks osaks. Homme on see päev kui pean taaskord minema poodi ostma neid asju mis täna ära unustasin. Eks pean oma nimekirja suuremate tähtedega vms tegema.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s