Olles siis enda blogist eemal olnud pea kolm nädalat otsustasin siis nüüd tagasi tulla. Peamine põhjus eemal olekuks oli ikka see, et pole millestki kirjutada. Eile õhtul kui Kristiina saatis mulle perekooli foorumi lingi siis teadsin kohe, et seda tahan ma siin jagada koos teiega.

Intrigeeriva pealkirjaga postitus on tegelikult vihjeks perekooli adminnidele, et oleks vist tõesti aeg teha selline alamkategooria kus inimesed saaksid arutada ka oma tekialuseid probleeme või siis küsimusi.

Nõndaks ongi üks naine jõudnud oma küsimusega just perekooli foorumisse leidmaks kohta kus saaks võimalikult anonüümselt osta strap-on’i. Kuigi hiljem selgub, et soov on vist ikkagi kahe otsaga dildot muretseda, aga noo pole ka mina mingi lelude ekspert siin. Aga kas tõesti inimene kes nüüd läheb perekooli sellise murega loodab sealt saada mingit adekvaatset vastust oma küsimusele? 😀 Ilmselgelt lisab vürtsi see, et dildo ei tohiks olla väga fallose kujuga ning eriti ei tohiks olla neid veeni jooni seal peal. Ma võin siinkohal olla lapsik, aga see ajab mind lihtsalt muigama kui inimesel on kohe sellised probleemid.

giphy (11)

Paar kägu täpsustavad siis üle, et tegu on kahe naisega ning esimene soovitus on kasutada lihtsalt Poola kurki. Ilmselt oleks see kõige odavam ning eksklusiivsem valik oleks kohalik eesti kurk, kuna see juba veidi kallim.

Lisaks oli teema algataja märkinud, et tegu on siis vähe kogukama naisega kes soovib siis seda endale ümber siduda, aga hirm on et see ehk jääb väikseks kuna piltidel on alati kõrendid. Üks kägu aga suhtub kogu teemasse väga pessimistlikult:

  • Jälle teeb lasteaed libateemasid.
    Tuleb jah suure kõhuga memm Perekooli küsima kahe otsaga dildot, millega sõbrannat keppida. Liba mis liba.

Üllatus-üllatus, aga sellest foorumist see naine vist ei saanud muud vastust, kui kusagilt euroopa veebipoest vaadata, aga tõesti see vist ei ole parim foorum kus sellisele küsimusele vastust saada 😀

2 kommentaari “[312] Perekooli seksinurk

  1. Ma ka ei kannata eriti just jõuliselt esiletungivaid veene vaadata. Ei kätel, jalgadel ega mujal. Paha hakkab. Silme eest tahab mustaks minna. 😀

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s