Ma pean jätkuvalt mainima siin alguses, et ma ootan seda suve. Auuuuuu, suvi kus sa nüüd oled?? Eks täna hommikul sain kergelt külmaga näkku ning tuli ka karm reaalsus minuni, et seda suve meil ei tulegi.

Eile kodu jalutades mõtlesin, et teen siis ühe pikema tiiru ning mõned klõpsud. Tore oli avastada, et akut oli nõnda palju järgi, et sai kuskil 40 pilti teha. Kiirelt lülitasin siis bluetoothi ning muud lisa asjad välja ja sellega siis võitsin kuskil 20 pilti. Mõned pildid tehtud siis hakkasin neid pilte vaatama ning mis ma siis avastasin. Mingi tume laik keset asfaldi. Veider kuna terve tee oli koguaeg puhas ja oleks ju hakanud silma kui midagi seal maas lamanud oleks. Suumsin siis sisse ja ohh seda üllatust, need on ju minu enda kindad mis taskust välja olid kukkunud. See oli see hetk kui kaalusin kas lähen neile järgi või mitte. Vana paks võttis end kokku ning läks ikkagi neile järgi.

giphy (9).gif

Peamine põhjus miks ma neile järgi lippasin oli see hirm, et peaksin nüüd jälle endale uued kindad otsima. Noo tõesti selliseid normaalseid kindaid mis mulle sobiksid on nii raske leida. Pealegi peab neil olema see nutitelefoni kasutus ja viimane trend näib olevat selliste kinnaste kadumine poe lettidelt.

Täna hommikul hakkasin jalgsi tööle minema ning tõsiselt olin hämmingus, kui külmaks on ilm läinud. Veel esmaspäeval ei suutnud ma imestada kui mõnusalt soe see ilmake on. Uudistes juba käisid need ähvardused läbi, et nädala lõpus hakkab öö külma tulema, aga mul puudus sellesse usk. Saab teha järeldust, et sooja ilma ennustamisega meie maailm hakkama ei saa, aga külmaga panevad üsna täppi. Pidi ju kevade järgi tulema meil üüber soe suvi, aga noo jätkuvalt pole olnud.

Poolel teel meenutasin enda eilset seika kus reaalselt kaalusin oma kindad maha jätta ja nüüd hommikul oleks see kindlasti minu kõige suurem viha enda vastu olnud. Jumal tänatud, et Kristjanil veel mingigi mõistus peas on. Tänu külmale oli minu tempo ka päris rutakas, sest ikkagi oli soe koht kuhu joosta 😀

giphy (10).gif

Hirmuga mõtlen, et homme on mul välipildistamine koos fotograafia kursusega ja ma vist peangi mingi pläskuga konjakit kaasa võtma. Muidugi on ka võimalus soe tee kaasa võtta, aga see oleks liiga mainstream. Eks siis homme ole kuulda minu nuttu ja hala sellekohta kui külm see kogu üritus oli. Halvimal juhul olen ma kuskil põõsa all surnuks külmunud ja enam polegi midagi lugeda 😀

Lõpetuseks ei oskagi muud öelda, et kõndimis fanatid peaksid ennast varuma nüüd sooja tee ja termosega ning looduse kiustele ikkagi edasi kõndima. Ega me mingid pehmod pole kes esimese külmaga hakkame bussi või autoga liiklema.

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s