Täna ongi see ametlik päev mil naasin oma pikalt puhkuselt. Puhkus mida ma ei jõudnud ära oodata kuna polegi ammu saanud korralikult puhata. Hommikul oli see raske moment kus pidin selle mulli katki tegema ning tööle asuma.

Kuigi ma siiski suutsin asja veidi leebemaks teha oma perearstiga. Kui muidu oleksin pidanud kell kaheksa tööl olema siis sain alles siis ärgata sest ees ootad 9.20 perearst. Midagi tõsist viga pole vaid sõrmele on tekkinud mingi imelik muna millest tahaks lahti saada.

giphy (50).gif

Ennem veel kui tööle edasi liikusin pidin vanemate poolt ühe tordi kaasa võtma, kuna härral oli 15 august sünkar. Viisakusest tuleb miskit sinna tööle siiski teistele ka viia. Kusjuures ma lapsena nautisin tõsiselt seda, et minu sünnipäev oli suvel ja ma ei pidanud mingeid komme viime. Olen ikka see veidrik kes ei taha sünnipäeval mingi tähelepanu osaliseks eriti saada. Tore kui keegi sõnumi saadab või lõustaraamatusse kirjutab, aga need kõned on veidi awkward minu jaoks 😀

Kabineti jõudes ei osanud ma kohe midagi tehagi. Kiks jooksis kabinetist välja ja nõnda ma seal üksi siis olin. Kuna ma ka kohe ei osanud midagi teha siis otsustasin minna registratuuri ning panin omale ortopeedi juurde aja kinni. Kui veab siis muna lõigatakse välja ja saan õnnelikult eluga edasi minna.

giphy (49).gif

Tööpäev möödus suht kiirelt ning koju jõudes pidin taaskord oma mullist lahkuma. Kui sa ikka pikalt puhkad siis ega need kodused tööd ka nii väga ahvatlevad siis ei tundu. Nõnda mul oligi näiteks pesu kokku volitamata. Seda olin siis visanud kappi ning kaks pesuresti oli lahti kus pesu kuivas seni kuni selga panin. Pean nentima, et ei tasu seda liiga pikalt edasi lükata kuna ma vist voltisin oma pesu kuskil pooltundi. Eks see koristamine oli ka küllaltki unarusse jäänud. Veidral kombel mu kodus on nii, et kaks päeva peale koristamist tundub nagu seda polekski vahepeal koristatud. Põrand on nagunii tunni pärasttaaskord kassikarvu täis. See hull möllab vahest nagu poolearuline. Hüppab mööda uksepiitasi üles ning siis vajub alla ja jookseb täie pasaga edasi. Ela siis sellise elajaga koos.

Lisaks saan ma taaskord oma kõndimisega alustada. Muidugi sai ka puhkuse ajal kõnnitud, aga neid kilomeetreid ei tulnud ikkagi nii palju kui oleks soovinud. Muidugi ei viitsinud ma alati endomondot tööle ka panna. Vahepeal sai siin ostetud sportlandi kinkekaartide eest enale Nike tossud millel on sees väga mõnus tald just kõndimiseks. Aitähh teile toreda kingi eest mu sõberid 😉

giphy (51).gif

Vast on ka see toitumine mille pean nüüd käsile võtma. Ei saa öelda, et oleks väga palju risu sisse ajanud, aga krõpsudega sai ikka veidi liiale mindud. Need pohmaka nälja hood ongi vist need kõige jubedamad. Sööd ja sööd ja sööd ning ikka tahaks midagi süüa. Kuna olen ka glüteeni siin ilgelt sisse vuhanud on mu kehal korralikud laigud mida rämedalt tahaks sügada, aga ei saa ega tohi. Õnneks on mul nüüd selline teema, et puhkusega küllalt palju raha ära raisates saan oma toiduvarud ära süüa mis mustadeks päevadeks on varutud. Vahest mõtlen küll, et miks ma kogu selle jama olen kokku ostnud, aga nüüd on hea ära kasutada. Lähevad veel vanaks ja siis hakka ära viskama, kui kusagil Aafrikas lapsed nälgivad. Nii poleks Kristjanist ilus.

 

Üks kommentaar “[294] Puhkuse mull

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s