Oma viimast puhkusenädalat nautides on ikka soov teha veel mõned klõpsud kuniks veel aega on ning siis saigi tehtud otsus, et kondan siis lähiümbruses väikse tunnikese.

Võtsin kaamera kaasa ja lootsin sellist tavalist käigukest kus natuke saan ka korilusega tegeleda. Minu kodu piirkonnas on kraavides väga palju põldvääne. Kuigi minu mälestused olid neist marjadest kui ühed mõnusad magusad, aga tegelikult olid need sigahapud. Lisaks köitis minu tähelepanu ka sarapuu mille küljes märkasin mõnda toorest pähklit. Otsustasin siiski kindlalt endale prooviks mõned võtta ja ehk saab ka neist pilte teha.

Hüppasin siis üle kraavi kuid kumas teiselpool teed ühe maja hoovist väheke haukumist. Ei pööranud sellele suuremat tähelepanu kuna siht oli ju ees kindel. Nõnda ma seal neid noppisin väikse peotäie. Otsustasin siis tee peal neid lähemalt uurida. Üle kraavi taas hüpates vaatasin ma otse ette selle maja hoovi ning seal kaugel ma siis märkasin seda haukuvat koera kes täie pasaga minu suunas jooksis. Ega minagi ei osanud muud teha kui oma vanad jalakesed tööle panna ja eest ära joosta. Koheselt meenus üks koera kaklus kus asi oli nii julm, et omanikud nägid ränka vaeva, et neid lahutada. Joostes vaatasin enda ümber ka ometi oleks mingit kaigast mida saaks peletamiseks kasutada, aga näha polnud ühtegi.

giphy (48)

Mingi hetk koer peatus ning minusugusel suitsetajal oli ka juba aeg seisma jääda, kuna kops vajas puhkust. Vaikselt siis edasi liikudes avastasin, et minu jooksusuund oli ilmselgelt mitte kodu poole. Ma olin tegelikult juba sellise piiripeal kus mõtlesin tagasi hakata liikuma, aga ju ma pidin siis oma motot taaskord kasutama, et tagasiteed pole. Nõnda saigi minu väiksest matkast üks korralik tiir ehk ma pidin järgmisesse asulasse kõndima, et bussi peale saada. Selleks läks kokku kõigest 15 kilomeetrit.

Asja positiivne külg oli siis see, et sain vähemalt selle ajaga mõned klõpsud tehtud ja nüüd ma siis eksponeerin neid teile 😀

DSC_0061.jpgDSC_0048.jpgDSC_0064.jpgDSC_0067.jpgDSC_0015-3.jpg

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s