On tekkinud üks häbiväärselt pikk paus minu viimasest postitusest. Ausalt öeldes mul on isegi veidi piinlik. Igapäev tiksub kuklas, et oleks vaja kribada, aga siis leian ikka mingi põhjuse miks seda edasi lükata.

Kirjutada oleks olnud väääga paljust. Alustades siis minu kogemusega Weekend festivalist. Ütleme nii, et korraldus oli see aasta üli hea, aga esinejad väga kesised. Ma ei tea miks ma selle pileti ikkagi ostsin, aga natukene ikkagi kahetsen. Usun, et retro festivalid oleksid cuulimad olnud. Muidugi ilm oli ka selline nagu oli, aga seda ei saa festivali korraldajate peale lükata.

17792671_1477439465633533_1118101456_n (1).gif

Minu parim kogemus weekendi ajal oli vist 5miinuse kontsert kus ma sain ennast ikka sajaga välja elada. Kohe nii, et hääl siiani taastub sellest kaasa laulmisest. Muidugi ma surun ka kõigile oma sõpradele nende repertuaare peale ning tasapisi hakkavad nad sellega juba kaasa minema. Vähemalt on nad nõus seda kuulama 😀

Lisaks sai ka kiire reis Saaremaale tehtud. Kahjuks ei olnud see just kultuurne üritus ning piltide jaoks ajalised ressursid puudusid. Küll aga sain ühe klõpsu linnusest. Muidugi ka pikk jalutuskäik kesklinnast äärelinna. Pidime Priidukule ABC kingast uued jalavarjud ostma, aga selles udupeenes kaubanduskeskuses oli see ”ajutiselt” remonti läinud. Vähemalt saime ühe tervisliku jalutuskäigu läbi Kuressaare 😀

20945424_10210365269273668_1358612673_o.jpg

Suvise üritusena sai üle mitme aasta väisatud ka Hauka laata. Kuidagi on minu mälus ikka see teadmine, et inimesed lähevad laadala odavaid riideid kokku ostma ning elu lill. Absoluutselt ei tekkinud tuju oma rahakoti kergendada 10 euroste tenniste järgi. Nagu mis kuradi hind see selline on? Ma saan kuradi New Yorkerist ka odavam jalga. Vähemalt sain õhtuseks sünnipäevaks ilusa puidust karbi millest ma ilmselgelt pilti ennem ei teinud kui üle andsin. Ehk õnnestub lähipäevil seda teha. Kuid hindade poolest oli laat veidi pettumust tekitav. Muidugi leidsin ma oma tatraõie mee mida ma avatud talude päeval ei saanud.

Hauka laadalt tagasi jõudes oli kiire minek Augustiunetusele, aga seegi oli natuke rohkem kui feil minule. Olin ma kusagil paarsada meetrit vanemate juurest edasi liikunud, kui ma jäin täie pasaga vihma kätte. Ootasin siis mõnda aega silla alla, tundes kui viimane prostituut kes klienti ootab, ning siis liikusin edasi. Jõudsin kusagile teatri juurde ning taas hakkas lahmama nagu keegi valaks ämbrist. Ootasin siis taaskord kuskil räästa all nagu viimane prostituut kliente.

Kunagi ma siiski jõudsin pubisse kus teised varju all istusid ning mingi hetk jäi sadu taaskord üle ja otsustasin endale paki suitsu ümbernurga poest osta. Poes sai suits ostetud ning välisukse juures avastasin, et taaskord üks kõva sadu alanud. Ootasin siis kusagil 10 minutit ning siis liikusin tagasi pubisse. Augustiunetus kui sellist üritust ei õnnestunudki mul väisata. Istusin seal pubis varjus.

Lisaks lugesin ma kellegi üliägedat kommentaari selle vihma kohta mis alla valas: “Loodus näeb ja kuuleb. Inimesed kes on tulnud oma diivanilt ja teleka eest välja nautima ei saanud ta ennast tagasi hoida ühe vihmaga. Kuna loodus ei tea millal diivani inimene uuesti välja tuleb siis otsustas teha seda ikka terveks aastaks. Kui mitte ennem siis järgmisel unetusel saab seda uuesti teha.” See pole ka päris täpne kirjeldus, aga midagi taolist seal oli. Mulle see väga meeldib ja olen ka sellega nõus 😀

Sellea olen siis oma meeldivad kogemused üritustest kokku võtnud. Ma ausalt luban järgmisest nädalast vähe aktiivsem olla kuna minu joomatuurid hakkavad puhkusega lõpuga (ja rahanappuse tõttu) vaibuma.

AAAAA jaaa ma sain varjaseks kingiks Stingi piletid, wuhuuuuuuuu 😎 😎 😎

DSC_0109DSC_0114DSC_0070DSC_0075DSC_0080DSC_0096

 

 

Advertisements

Üks kommentaar “[291] Puhkuuuus

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s