Minu puhkus on nüüd poolenisti alanud, vaja veel koduvalve esmaspäeva hommikuni ära teha ning siis algab baila-baila. Kuna mul on nüüd natukene tekkinud sellist lisaaega siis sain ka kaamera pihku võetud ja katsetatud seda pildi tegemise kunsti.

Reedel peale tööd oligi plaanis esimesed klõpsud teha Templi katusel ehk vana postimaja, aga meeldiva üllatusena helistas Liisa kes oli juhuslikult teel Pärnu poole. Pole mul selliste meeldivate külaliste vastu midagi. Pärnusse jõudes saime maja ees kokku ja otsus oli minna Iklasse alkoholi ostma. Mis saab mul selle vastu midagi olla? Väike viinuška sügavasse kõlab üsna hästi. Pealegi on väike plaan veel mingi liköör käima lükata.

Õhtul sai Steffist pitsad tellitud ning lendasime minu juurde laivi. Kell oli selleks ajaks juba kuskil ükstetist saanud ning kiirelt oli vaja ju see viinake ära mekkida. Ehk siis me tegime väiksed dringid ja mängisime monopoly. Mul oli see au olla pankur, aga ma üldjuhul vihkan selle olemist, kuna kui sul hakkab hästi minema siis insta on kahtlus, et sa sahkerdad rahadega 😀 Lisaks sain siis peale kahtekümend aastat teada, et kolme maa omamisel saad topelt pappi küsida. Nagu fuck my life, olen seda mängi mänginud mingi alates neljandast eluaastast. Ilmselt ma siis väga ei mõikanud mis toimub, aga ikkagi pärast neid tuhandeid mänge ei teadnud ma seda lihtsat reeglit 😀

Laupäeva hommikul otsustas minu naabrimees kell pool kaheksa hommikul oma autot puhastada. Ta siis kasutas seda tolmuimejat ikka korralikud tunnike ning minu uni oli koos sellega põhimõttelisest väga vaevaline. Eriti siis kui tema mingi sõbranje otsustas kuskil välja hüpata ning nad siis omavahelist vestlust otsustasid karjuda. Nii meeldiv varajane hommik 😀

Kui Liisa ja tema kompanii kuskil kahteist paiku liikusid veeparki siis ma mõtlesin ka, et peaks oma masina vanemate juurest ära tooma. Teekonna valik seisnes seekord siis sellisena, et saaksin ka mõned klõpsud harjutamiseks teha. Ilmselt on minu kauaaegne uudishimu peitunud Rääma raba teekonnal. Tean, et sealt läheb mingi shortcut mida olen kunagi rattaga ühe korra läbinud ja ammu, ammu tagasi ka isaga, aga siis autoga. Ma olen siiski suht skeptiline selle teekese suhtes kuna seal olevat olnud metssead. Muidu pole neist hullu midagi, aga koos põrsastega pidid nad inimese ära tapma ja minusugune paks ei suuda nende eest ära joosta 😀

Seal rajal sain küll aru, et ei minust pole seda looduse tüüpi. Vähemalt mitte olles üksi ja ilma kõrvaklappideta. Iga väiksemgi liigutus kuskil võpsikus pani väike hirmu nahavahele. Kusjuures ma isegi ei mõelnud kordagi, et need võiks metssead olla vaid hoopis tulnuka seeriast see vastik värdjas kes sulle näkku hüppab ja sinu kehast inim inkubaatori teeb. Nagu kui fucktarded võib ühe inimese mõitus olla? Parim hetk oligi see kui väike rästik minu ees mööda kihutas. Sain igatahes raja elusalt läbitud ja mingid klõpsud isegi tulid ka.

Vanemate juurde jõudes küsisin kindralilt kas on minek mustikatele siis läkski kohe actioniks. Mind saadeti veel kummikuid ostma kuna härral pole neid ennem vaja läinud 😀 Ehk minu viimased kummikud pärinesid kuskilt Hinnapommist mis jäid mulle juba mõned päevad hiljem väikseks, seega isa sai endale ühed kummikud. Ma oletan, et see võis olla kuskil algklassides. Jah ma olin veits kasvust ees oma eakaaslastest.

Jõudes metsa oli isegi veel selline hea meelestusega tuju, aga need kuradi sääsed tegid sellele ikka kiire lõpu. Neid oli ikka nii palju ja nad kõik olid erakordselt vihased. For real, ma saan neid punne vist järgmise suveni kratsida 😀 Mustika saak oli hea, arvan et mingi kilo vist sain mina kätte. Seega saan talvel teha kas smootit või mingit head toorjuustukooki.

DSC_2543.JPG
Ma enda mustikate ja tutikate kummaritega 😉

 

Advertisements

3 kommentaari “[277] Nädalavahetuse tegemised

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s