Enda kõndimisega üritan küll vähe autoga ringi paarutada, aga ilmselt eilne oli ilmselge märk, et ma peaksin seda autot veel vähem kasutama. Muidugi on mõista, et suvi on käes ja kõigil kipub see jalg pedaalile rohkem survet andma, aga kas tasub ka teisi sellepärast tappa?

Mis dramaatiline olukord siis mul oli? Noo eks see meie maanteel ole juba tavaline, et inimesed teevad neid möödasõite nii ladnalt ning teistest nad lihtsalt ei hooli. Sain ka mina siis enda esimese sahmaka kätte mis reaalselt tekitas tunde, et minu lõpp on nüüd käes. See ei juhtunud kuskil Pärnu Tallinna vaheliselt maanteel vaid suunal Pärust Türile. Üldjuhul polegi ma vist kunagi näinud, et keegi seal möödasõite teeks, kuna seal lihtsalt liigub nii vähe autosi.

Peale Seljat hakkas mingi tohutult vastik teetööd pihta. Nad suudavad seal teha seda ülesvõetud teed ikka eriti debiilseks. Selline tunne, et auto kohe vajub pilbasteks ning peab padre järgi kutsuma. Peale selle teetöö lõppu siis sai taaskord normaalsel maanteel sõita ja Kristiga arutasime kas ma siis see aasta ka Weekendile lähen. Sõites ikka rahulikult nägin järsku reka tagant väljumas teist rekat ja ta ei kavatsenud oma möödasõitu peatada. Ma olin veits hämmingus ja üritasin kiirelt teepeenrale sõita. Liiga noor, et mingi reka vända pärast surra.

Minuni ei jõua kohale kuidas osad inimesed suudavad neid ohtlikke möödasõite teha? Isiklikult mina teen neid üpris harva ja siis olen ka veendunud, et kedagi ei tule. Seega peab olema võimalikult pikalt sirge tee ning ühtegi autot vastu ei tule. Aga tundub, et osadel on ikka siiralt pohhui teiste eludest. Mul on ka pohhui mis sina oma eluga teed, sõida ennast vastu posti surnuks, aga ära tule teisi tapma. Eelkõige oli see mõeldud siis eilsele reka vennale.

Paarpäeva tagasi oli mul eriti kummaline juhtum kus kodu juures hakkasin teed ületama. Seal on muidu nupuga foor kus tuli kohe roheliseks läheb, aga ma ei viitsi igakord seda vajutada kuna ainult üks auto on lähedal. Ootasin siis seekord viisakalt millal see üks auto möödub, aga see hakkas nagu pidurdama, et teed anda. Ma ei osanud nagu midagi teha, sest mul on ju punane tuli ja eelkõige ei tahtnud, et auto minu pärast seisma peaks jääma. See mees siis sõitis siga aeglaselt minust mööda ja midagi närvitses mulle. Võimalik, et ma oleks teda kuulnud, aga kuna klapid olid peas siis tõesti ei saanud aru. Kuna ma ka päris täpselt ei saanud aru mis toimus siis ma vajutasin nuppu ning ootasin oma rohelist tuld. Veider oli muidugi seal tühjal maanteel seda teha, aga peale väsitavat tööpäeva ei suuda ma enam kainelt mõelda 😀

Tunnistan ausalt, et ka mina pole ideaalne autojuht, kuna ma vahest kipun seda pedaali liiga tugevalt sõtkuma, aga ma siiski püüan olla viisakas ja inimesi mitte tappa.

Üks kommentaar “[276] Tapvad rekad

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s