transformersposter.jpgSellel aastal kohtab päris palju vanu lemmikuid. üks parem kui teine ja ei suudagi nüüd ära otsustada milline see parim on. Suudan vaid öelda, et see on küll kõige halvem järg mida olen käinud vaatamas.

Kui üldjuhul järjed suudavad vanade karakteritega midagi uut ja huvitavat pakkuda ning vahest isegi uusi tegelasi sisse tuua siis see filmi seeria seda küll ei suuda. Milles see probleem seisneb? Micheal Bays! Tema äksion on vägev, aga muidu see kogu film on täiesti tavaline kordus kolmandast filmist. Ei paku sellist mõnusat pinget, kuna sa ei tea mis juhtub.

Lisaks on nii tavaliseks saanud see tegelaskujude asi. Üks mees ja siis mingi hott bimbo. Bimbo muidugi midagi erilist teha ei oska peale enda hõõrutamise ja muidugi võitlejast mees on tema elu armastus. Noo nüüd viimases osas tekkis keset filmi see armastus, areng vist. Muidugi Evelin tõi hea näitena välja, et need aeglased zuumid kus juuksed lehvivad on ka nii tavaline juba.

Ma kindlasti ei soovita väga süveneda kisma stseenidesse kuna sa ilmselt lahkud siis peavaluga nagu mina. Pärnus on väga sitt 3D vaatamis võimalused. Pea igakord ma tunnen kuidas silmad lähevad uduseks ning siis kõõritad neid seal nagu mingi vaimuhaige. Transformeritega hakkas mul pea valutama esimese poole tunni jooksul ning hirmuga sai mõeldud, et kaks tundi on veel. Tugeva mehena pidasin ikkagi vastu 😀 Agaaa noo see kusehäda mis mul tund ennem lõppu saabus ei andnud ka kuidagi lõpuni järele. Ei saa ju saalist lahkuda kuna koguaeg mingi äksion toimus, magan veel midagi tähtsat maha. Ilmselt tekstilises osas midagi väga diipi välja ei tule, aga ehk õnnestub mõni uudsem võitlus stseen ära näha 😀

Filmist endast siis niipalju:

Hollywoodi tuntuim suurejooneliste ja meelelahutuslike märulifilmide režissöör Michael Bay (“Bad Boys”, “Armageddon”) on tagasi hiigelrobotite maailmas! Globaalse hittfilmi sarja uues peatükis salapärase alapealkirjaga VIIMANE RÜÜTEL purustatakse transformerite maailma alusmüüdid, jahitutest saavad kangelased, kangelastes tõstab aga pead kurjus. Põrkuvad kaks maailma ning alles jääda saab vaid üks…

Inimkond ja transformerid on niisiis sõjajalal, Optimus Prime on läinud. Võti meie tuleviku päästmiseks peitub minevikus – transformerite kiivalt saladuses hoitud ajaloos Maal, mis ulatub tagasi nii Kuningas Arthuri aega 5. sajandil kui ka Teise maailmasõja seniteadmata peatükkidesse. Inimkonna saatus on seekord aga ootamatult kirju seltskonna kätes: leiutaja Cade Yeager (Mark Wahlberg), salapärane inglise lord Edmund Burton (Sir Anthony Hopkins), isepäine Oxfordi professor Vivian Wembley (Laura Haddock) ning kirev kamp transformereid eesotsas Bumblebee’ga.

“Transformerid: Viimane rüütel” on viies ning seni tõenäoliselt kõige efektsem ja humoorikam peatükk üliedukast Transformerite filmisaagast, mis sai alguse täpselt 10 aastat tagasi. Pöörases märuliseikluses teevad kaasa Mark Wahlberg (“Ted”), Anthony Hopkins (“The Silence of the Lambs”), Laura Haddock (“Guardians of the Galaxy”), John Turturro (“O Brother, Where Art Thou”), Josh Duhamel (“Las Vegas”) ning autobotidele annavad hääled Peter Cullen (“Transformers”), Ken Watanabe (“Godzilla”) ja John Goodman (“The Big Lebowski”). Produtsendina on tagasi vanameister Steven Spielberg. Operaatorina trikitas kaameratega seekord aga Jonathan Sela, kes tegi sama tööd ka mõned aastad tagasi maailma üllatanud “John Wick” nimelises filmis.

 

Advertisements

Üks kommentaar “[270] Transformers: Viimane rüütel

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s