Tüüpilise blogijana kes on veidi pausi pidanud võin öelda, et olen seekord tagasi, et jääda. Ilmselt siiski teen ma nalja ja kaon taaskord mõneks päevaks. Hihi, trollimis meister number üks.

Igatahes ma mõtlesin siin paarpäeva pingsalt millest kirjutada ja kellest, aga siis mõtlesingi välja, et kirjutaks endast. Alustuseks võin kohe oma helgest hommikust rääkida. Tööle minnes avastasin, et meie maja välisukse juures oleval stendil on üks lapp riputatud. Stend on nagu ikka, kus majahaldur mingi tähtsama teema üles riputab. Kuid see kalts pakkus huvi. Algul mööda tuisates muigasin kuna omalgi selline millele veel auk sisse tehtud, et saaks vajadusel põrandat pesta. Loomulikult sel samal hetkel tuli meelde, et jätsin oma kaltsu rõdule kuivama ja ilmselt on see sealt lendu tõusnud.

giphy (53)

Sügisel oli sama lugu mu kahe teise kaltsuga mille unustasin rõdule kuivama ning paar päeva hiljem neid enam polnud 😦 Võimalik, et seekord naaber lõi selle kaltsu vihaga stendi külge, et ma ükskord juba aru saaksin ning oma kaltsud endale hoiaksin.

Eile kõndisin töölt linna, et üks audi sõitmiseks võtta, kuid silla juures vaikselt sõitis üks ratas minust mööda. Seal oli siis selline matsakam tüdruk saludas ja mingi kõrend pakikal. Muidu poleks nagu midagi hullu olnud, aga see matsakam kes sadulas oli, vaatas möödudes mulle erilise irvega otsa nagu oleks tegu ajukahjusutsega. Nende kiirus oli ka nagu mega aeglane ja nad põhimõtteliselt nagu oleksid hõljunud mööda.

giphy (54).gif

Midagi nad seal eespool koperdasid nii, et ma jõudsin neile järgi. Ilmselgelt see plika taaskord irvas oma nilbe naeratusega mulle näkku. Jumal tänatud, et mul prillid ees olid, muidu oleks ikka eriti awkward olnud. Kuna nemad olid ratastega siis pidid nad õnneks liiklema teisepool silda, vähemalt mul oli safe and sound. Muidugi peale silda pidin selle alt läbi minema ning ülla-ülla keda ma siis kohtasin, taaskord seda plikat ning jälle ta irvas mulle näkku. Mul oli juba niiiii suur tahtmine naerma hakata, aga ma polnud kindel kas tegu on hälvariga kuna siis oleks see ebaviisakas olnud. Mulle vahepeal tundus, et nad sõitsid mööda sel hetkel kui telefonis kellegagi chattisin, sest järsku olid nad jälle minust ette saanud.

See oli juba hetk kui ma mõtlesin, et see õudus ei saagi enam läbi ning nad kummitavad mind elulõpuni 😀 Draama queen nagu ma juba olen. Seekord siis otsustas ta mulle ka lehvitada ning enam ei saanud ma naeru tagasi hoida ning purskasin korraks muigama. Õnneks polnud ka minu sihtkoht enam kaugele ja sain nendest priiks. Vahest ma ei mõista miks inimesed arvavad, et see on okei, kui nõnda süütuid inimesi kiusatakse 😀

giphy (55).gif

Lisaks sain täna ilusa üllatuse Kasperi poolt kes oli siis taaskord minu põranda liistu närinud. Ükskord ma selle näraka ära kägistan. Suurest vihast siis seda kokkukraapides kirusin endamisi, et sul raipel tuleks munad maha võtta. Sekund hiljem juba muigasin, sest tal on see protseduur juba tehtud. Ehk ma siis ka natuke mõistan miks ta vihkab mind 😀 Samas oleks ta ideaalne kandidaat lavakasse oma süütu teesklemisega. Üleeile vist panin lilli rõdule, kui naabrinaine tuli enda aknapeale ja kiitis Kasperi ilusat välimust. Sekund hiljem jooksis Kasper suurest hirmust tuppa. Noo kuidas nüüd teeskles, et kardab teda, kuigi ükspäev alles istus tema TOAS. Mind ta juba ära ei peta 😀

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s