Kuna wordpressi minnes avaneb alati esimesena statistika leht siis ikka huvipärast vaatan mis seal on ja mõnikord jäävad väheke kentsakad otsingud silma. Pole just igapäevased asjad, aga kui kord nädalas mingit nilbet asja näen siis ajavad vahest muigama. Nüüd ma siis olen võtnud vaevaks kogu nimekirja läbi lapata ja tõesti tundub, et minu blogi on vist Maajale konkurendiks saanud.

Ma tean, et peamise põhjuse nendele on andnud minu eelmise aasta postitus kus ma kirjutasin enda šokist seoses lapsemure foorumiga. Tõesti ma ei teadnud, et selline asi siin maailmas eksisteerib, aga tundub et see on päris vana juba. Vähemalt postitused tundusid aastast 2006 olevat. Postitust ennast saab lugeda siin. Selle sama postitusega sattusin ka esimest korda perekooli foorumisse mis oli veidike häiriv minujaoks.

Nüüd siis tsitaadi mille guugeldamisel on jõutud mu blogisse:

 • seks õega
 • seks koeraga
 • suuseks vennaga
 • seksisin narko
 • seksi.pilve
 • seks surnuaias
 • lapse mure ma seksisin ühe poissiga
 • õde rase ja seksib vennaga
 • seksisin peol klassiõega
 • lapsemure.ee seks kuuendas klassis
 • ta lükkas mulle sisse
 • nussima
 • suuseks

giphy (3).gif

Eks olen ma ise väheke süüdi, et taolise postituse tegin, aga siiski teeb veidi murelikuks need guugeldamised. Erilist tähelepanu soovisin ma suunata just sellele punasele kirjale. Nagu kui haige võib inimene olla, et sellise asja peale tulla? 😀 😀 Seks koeraga on veel veidram asi. Tuleb välja, et muidu rahulik ja tagasihoidlik eestlane võib-olla seksmaailmas ikka väga perversne.

Kusjuures ma ise pole enam ammu seal foorumis käinud ja ega need haiged asjad sinna tagasi ei kutsu ka. Korraks nagu ajavad muigama, aga siis mõtled ikkagi, et see ju meie tulevik. Enamus postitused olid ka ajast mil ise noor olin, seega seal on ka minu eakaaslased kunagi möllanud. Samas on olnud jutte, et seal olevat mingid perverdid oma seksuaal fantaasiad rahuldanud. Need küsimustikud olid eriti veidrad a’la kas oled oma õpetajaga seksinud või unistanud sellest. Või kui noorelt sa süütuse kaotasid ja mitu seks partnerit on sul olnud.

giphy (2).gif

Üsna kahtlane oleks samas ennast panna guugeldaja nahka kes otsib oma suurele probleemile lahendus kuna õde on rase ja seksida tahaks. Klõbistab oma klaviatuuril erinevaid tähti ja volaa, mingi blogia on sellist teemat vist käsitlenud. Huhh, lucky me, polegi ainuke sellise probleemiga siin maailmas. Lõpuks avastab, et olen siiski mingit nalja selleüle teinud. Kuigi minusugune pehmo siiralt loodab, et tegu on kellegi haige fantaasiaga 😀

Veel hullem on muidugi see, kui keegi saab endale koera ning see seksuaalselt tekitab talle huvi. Guugeldab siis mis ja kuidas toimida ja jõuab minuni. Võimalik, et ta ei pruugi isegi läbi lugeda mis mul sellekohta öelda on, kui pärast räägib linnapeal, et see blogia ikka täis debiil kuna seksib kortega. Õnneks ei ole kellegil vaja seda karta, et tegeleks sellise asjaga. Olen puhtalt kassi inime mis nüüd ei tähenda, et ma oma kassiga seksin. Issand see teema läheb juba liiga lapesse ja ma nüüd lõpetan selle kirjutamise. Pärast läheb asi veel käest.

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s