Seoses Pärnu vana turu uue avamisega on sinna lisandunud üks uus aasia köögi restoran. Mina kui hull chopsticki fänn ei kujtanud küll ette, et ma võiks midagi teist proovida, aga Evelini soov oli sinna minna. Niisiis blogi kasuks otsustasin ka midagi muud proovida.

Untitled design.jpg

Restorani välimus oli üsna meeldiv ja kodune. Polnud ta nüüd mingi udupeen koht vaid ikka selline keskklassi asi. Pole ju ise ka eriline peenutseja vaid mäkk ja hess ajavad üldjuhul asja ära 😀 Mis veidi häiris oli see muusika ning muidu poleks hullu, aga seda pinisemist ei suuda kõvasti pikalt kuulata. Eks see ole veidi ka muusika eelistaja maitse ning ma ei saagi soovida, et igal pool SkyPlussi mussi lastaks.

Eks parim oli see toiduvalimine. Mina lappasin kiirelt menüü läbi ja põhimõtteliselt olin juba välja valinud mida kahepeale tellime, aga siis lasin Evelinil viisakusest menüüga tuttvuda. Viisakusest lasin ka tal mõned soovitused teha mis ma siis enda soovitu välja vahetasin. Lõpuks näris ta asja läbi ning sai aru, et mul on menüü paika pandud.

Meie tellimus oli siis järgmine:

  • Krõbe meekana
  • Singapuri riisinuudlid kana ja krevettidega
  • Naan küüslaugu ja juustuga

Untitled design (1).jpg

Meeldivaks üllatuseks tuli meie lauda kastmevalik. Seal oli siis neli erinevat kastet: tšillikaste, mahedam tšillikaste, magushapu kaste ja soja kaste. Tasuta asjad mis lauale tulevad on alati meeldiv. Erinevalt pizzakioskist kus nad ei suuda isegi ketšupi pudelit lauale panna on lausa lust saada neli kastet. Mis mind natukene häiris oli taldrik. Miks see mind häiris? See häiris mind kuna see oli plastikust. Ma pole ennem veel söögikohas saanud süüa plastik nõude pealt. Kõlan hetkel kui mingi peen linnavurre, aga kummaline see minujaoks oli. Võimalik, et aasias on see tavaline kuna aasia tüüp seda ise teeb.

Untitled design (2).jpg

Lõpuks siis see imeline söök mida me ootasime vist maksimaalselt kümme minutit. Nii kiiret teenindust poleks veel osanud oodata. Mis aga tuli üllatuseks oli meie kana. Me siiski ei saanud krõbeda meekana portsjonit vaid hoopis krõbe tšillikana. Kuna oleme tavalised eestlased siis ei teinud sellest draamat. Pigem on see võimalus midagi muud proovida kui koguaeg harjumuspärast asja süüa. Peab kiitma teenindaja nö valikut, sest see oligi väga hea. Muidu meekana on ikka lõpuks selline läila ja magus, aga see roog suutis oma värskuse ja vürtsikuse lõpuni meeldivaks jätta. Ning muidugi see imeline Naan mida me tellisime. Ka see oli väga hästi välja kukkunud.

Untitled design (3).jpg

Meeldival kombel astus sisse veel Märt Avandi oma perekonnaga ja siin ei saanud ma oma lemmik lauset jätta ütlemata: Kõik kuulsused käivad siin 😀 Ma ei tea mis teema sellega mul on, aga koguaeg mul kuulsused käivad teevad midagi. Vastik komme millest loodan peagi lahti saada

Siiski minu hinnang kohale on hea ja soovitan kindlasti seda külastada. Kohalikud teevad siiski oma kodusööki. Ja pealegi KÕIK KUULSUSED KÄIVAD SEAL 😀 😀

 

Üks kommentaar “[255] Hõbe Taldrik

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s