See vist hakkas juba eelmiste aasta lõpust pihta kui ma üks hetk enam ei tarvitanud nädalavahetusel alkoholi. See polnud mingi teadlik valik vaid lihtsalt juhtus kuidagi nii, et enam ei joonud ja kõik. Ma pole siiski nüüd päris karsklane vaid kuskil üritusel ikka vahest võtan, aga ma ei käi enam iga reede ja laupäev rajult pidu panemas. Kui keegi veel küsib, et cmoon miks sa nii vähe nüüd jood? Mõtle kui keegi narkarilt küsib, et cmoon miks nii vähe ennast süstid? Imelik oled väää?

Üks vabandus selleks võiks olla vanus, aga samas ikka minu ealised inimesed käivad iga nädalavahetus peol, aga ma tunnen, et ma ei näe enam sellel mingit pointi. Mõistan kui tuleb kokku mingi seltskond kes pole ammu üksteist näinud ning tähistavad kokkusaamist. Pean tunnistama, et endalgi selline üritus reedel tulemas kus Soome prouad tulevad külla ning nendega läheb ikka väikseks kräuks mis üldjuhul lõppeb alles varahommikul või mõningal juhul isegi keskpäeval.

giphy (48).gif

Samas valdab mind see suur hirm järgneva päeva puhul. Hirmuga mõtlen kuidas järgmisel päeval on see meeletu peavalu ja oksendamise oht. Isegi need pohmaka isud on ühed jubedad asjad. Sööd ja sööd, aga kõht on ikka tühi. Kuna EBA17 sai tarbitud mõningal määral alkoholi siis järgmisel päeval Pärnu minnes ei saanud aru miks mul selline meeletu nälg on. Lõpuks meenus siis, et see võib ehk eelneva päeva alkoholi tarbimisest olla. Noo mis siis ikka kui Märjamaa Circle K aitas mind välja. Kohv, kütus ja kabanoss.

Lisaks pohmakale on minu veel suurem hirm liigselt puruju jääda. Olen küllalt kuulnud jutte kus ma olen nii kinni omadega ning ei taju mis minuga tehakse või mida ma ise teen. Veel vähem on nõme kuulda neid jutte oma tuttavate käest kuna ise sa ju ometigi neid ei mäleta. Vist kõige värvikam näide on eelmise aasta jaanipäeva eelne pidu, kui puhvet Aptekis oma tobi üritasin kimuda ja siis mingi 40+ naine minu peal aeles. Üritasin teda eemale peletada, aga sellepeale sain mingi rämeda sõimu, et olen mingi pedekas kuna ta mulle ei meeldi. Tõesti-tõesti, kui ma sooviks mingit suvalist lehmalüpsjat Maalit omale naiseks siis võin esimesse lauta sisse hüpata ning fuuria välja valida. Vähem heiti rahvas, olin siiski pooleli oma suitsuga ja selle tegemist ei tasu kunagi häirida. Ilmselt olen ma ju närvihaige kui seda rahustuseks kimun.

giphy (49).gif

Siinkohal oleks veel soov Ossinovskit tervitada, kuna sina oled selle joomise lihtsalt liiga kalliks teinud ja mina oma palgaga seda ei jõua lubada. Mina ei saa aru kui rikkad need alkohoolikud nüüd on, et nad suudavad igapäev ennast täis joota. Võimalik, et ma kulutan oma palga valedele asjadele nagu korteri ülalpidamine ja eks see kass ole ka selline luksustoode rohkem. Pöidlad pihku ehk järgmine valitsus maksustab kodulooma pidamise ka. Jõuad looma üleval pidada, küll jõuad siis tema eest mingit maksu ka maksta. Vaesed carzy cat lady rahvas kellel on sada kassi.

giphy (50).gif

Võimalik, et mul on mõistus päe tulnud. Võimalik, et ma olen liiga vaene. Võimalik, et ma olen joomise asendanud millegagi mida ma ise pole tähele pannud, aga fakt on see, et seda ma harrastan nüüd harva. Võrreldes sellega kuidas ma vanasti alkoholi tarbisin siis nüüd elan ma peaaegu karsklase elu. Klubis ma pole juba teab mis ajast käinud, aga mõnda toredat baari külastan hea meelega. Seda isegi kainenena.

Väikse alkohooliku naljana võin öelda, et jõin sellepärast nii palju kuna siis saavad alaealised vähem juua. Maailmaparandaja nagu ma juba olen 😀 :D. Muidugi iroonislisel kombel on hetkel minu lemmik laulud just 5 miinuse omad ja nende laulud räägivad joomisest, kommi panemisest ja niisama pidutsemisest.

5 kommentaari “[253] Miks ma enam ei joo?

  1. ja eks see kass ole ka selline luksustoode rohkem – hahaha 😀😀 Aga mis puudutab joomist siis ma ise joon ka väga vähe juba mõnd aega sest see enesetunde intress järgmise päeva arvelt ei ole seda väärt. Parem on ärgata valu ja oksendamiseta. Mäletad ka kõike. 😀

    Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s