Spordi rubriik siis jätkub minu meeletute edusammude nimel. Tegelikult on asi ikka selles lihtsas kõndimised ning uskumatult kiired tulemused. Eile oli päev mil ma nägin ennast pildil mis minust veebruaris oli tehtud ja ma täitsa kohkusin ära kuna ma tõesti ei arvanud, et päris sellise lõustaga olin 😀

giphy (41).gif

Esmalt siis minu kõndimisest. Tean, et osad teevad raskemat sporti kui mina ja nad ei räägi ka sellest nõnda palju, kui mina oma jalutamisest. Ma siiski loodan, et vähemalt üks inimene saab sellest inspiratsiooni ning hakkab ka õues jalutama. See on nii lihtne asi ja see tõesti aitab vormis hoida. Ma siis lisan kõigile pildi võrdluse minust veebruaris ja nüüd mais. Kuna ma pole kunagi oma keha eksponeerinud siis saate ainult lõusta pildid. Lisaks pole ma ka eriline modell ning saate minu krõmpsus lõusta imetleda 😀

Täna koju minnes Kikziga tuli siis veits jutuks kõndimine ja siis ma mainisin, et olen see kuu kusagil 370 km kõndinud, aga oma üllatuseks ma pärast kodus avastasin, et tegelikult on juba 395 km. See tähendab, ainult seda, et mais saab mul 400 km täis mis on minu isiklik uus rekord. Ma ei oleks märtsis elus uskunud, et ma suudaks nii järjepidevalt sellist kõmpimist teha. Kõige suuremaks probleemiks on mul muusika mida lihtsalt mingi hetk pole enam kuulata. Nüüd ma kuulangi enda spotify eelmise aasta liste. Vahest võtab ikka muigama küll, et mis laule ma siis eelmine aasta nii fännasin.

Ma nüüd küll ei taha siin mingit sõnumist jälle teha, aga üsna veider on see, et mingit erilist sündmust peale ühe vanamehe pole toimunud (vanamehe kohta saad siit lugeda). Mäletan, et Tallinnas alati toimus mingi jama, kui kuskil Lasna juures kõndisin või rattaga sõitsin. Üks haigemaid oligi vist mingi tädike kes hakkas mind sõimama, kuna soovitasin tal teed mitte nii palju okupeerida. Ratturid on ka inimesed kes tahavad kõnniteel sõita. Muidugi ma ei teadnud, et tegemist on venelasega kes seda nii hinge võtab, kuna NSVL oli alles siin (sellest pikemalt siin).

giphy (42).gif

Minu õde, Pille-Riin, muidugi hakkaks kohe siin kommenteerima kuidas ma Tallinnas olles alati mingeid kahtlaseid inimesi ligi tõmbasin ja seda hiljem juhtus veel Pärnus ka. See vist oligi see aeg, kui praktika tõttu Tallinnas olin ning alati, kui õega kusagil linnavahel olime siis mingi hull sattus kas bussi või trammi. Ma kahjuks enam ei mäleta mida nad täpsemalt tegid, aga õde oli veits pinges kuna muidu ta selliseid ei kohanud.

Nõnda see spordi postitus taaskord üheks lobalaks üle läks. Soovisin veel lisada, et alates märtsist olen ma siis kokku suutnud maha kõmpida ca 850 kilomeetrit.  Santiago de Compostelasse on siis minu järgmine sihtpunkt. Tegelikult ei ole, kuigi ma sooviks sinna minna. Ehk näis äkki saab järgmine aasta sinna minna.

Lõpetuseks veel ütlen, et õue kõndima!

Advertisements

Üks kommentaar “[247] Mai kõndimised

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s