Juttu ei tule seriaalist vaid niisama mulisen oma vahepealsest elu tegemistest. Viimasel ajal ei suuda ma ühe postituses kindlast asjast rääkida ning siis hakkan muud kui muudest teemadest pläkutama ning mõte, nagu tavaliselt, kaob ära.

Seega alustagem siis minu elu kõige aktuaalsema teemaga- päevitus. Jah ma sain endale eelmine pühapäev keedetud vähi välimuse. Häbi oli isegi tööle kõndida ning kaalumisel oli isegi autoga minekut. Ka tööl vaadati mind üsna ehmunult, aga palju suutis tähelepanu tõmmata ka drastiline juuksuris käik millega lasin natuke liiga palju maha lõigata. Lõikus ise on kõik väga timm, aga endale ikkagi ei meeldi nii lühikesed juuksed. Teeb kuidagi ebalevaks ja paljas tunne jääb.

giphy (39)

Päevituse jume hakkas nädala keskel muutuma pruunimaks ning lisandusid küsimused kas ma olen hambaid valgendanud. Eiii, ma olen lihtsalt nii pruun, et see tõmbab kohe kontrasti suuremaks. Samas tekkis see ilge sügelus. Kujutad ette, et sa kõnnid koridoris ja sinu ainuke soov oleks enda kõhtu vastu seina nühkida. Välja näeks see nagu kiimas tüüp üritab ennast seina vastu ära rahuldada. Tänks, aga selle jätan siiski vahele :D. Neljapäeval siis hakkas asi eriti fishiks ära minema, kui leidsin oma näost naha tükke lamamas. See oli hetk, kui sain aru, et nüüd läheb naha vahetamiseks ning see näeb veeeel piinlikum välja. Kodu jõudes oli aega vähe rohkem, et inspekteerida antud asja. Tuleb tõdeda, et asi oli hullem, kui arvasin. Minu kõht oli täitsa pekkis omadega ning nägu hakkas ka käest minema. Nõnda ma siis reede hommikul mingi niisutava kreemiga üritan näo korda saada, aga see väga lootusrikas ei olnud kuna tööl olin taas otsaesise kõõm. Nõnda ma siis terve päev käisin vetsu vahelt ning kreemistasin oma lõusta, vahepeal üritan seda nahka vähemaks ka koorida.

Eveliniga käsisime siis kinos ja söömas. Kujutate ette, kui normaalne võib Kristjan olla? Ta läheb naudib sööki ja oma filmi, aga auto jätab kesklinna parklasse nii, et uksed pole lukus ja lisaks on autovõti kõrval istmel. See on märk kui turvaline see Pärnu on või siis milline ront mu auto on, et isegi võtmega seda keegi taha 😀 Lihtsalt kevad ja muud asjad ei mõju mulle normaalselt. Arvan, et ka mulle endale on parem ,kui käin rohkem jalgsi ning väldin seda auto sõitu 😀

giphy (40).gif

Muide ka kass on mul jätkuvalt elus ja nüüd ei oskagi öelda kas ma olen tema ebameeldiva käitumisega lihtsalt ära harjunud või on ta tõepoolest ennast parandanud. Muidugi ta ründab mind ikka edasi, seda eriti hommikuti. Hommikuti ma veidi isegi mõistan teda, kuna ehk on nälg suur just märja toidu järgi. Siiski ei sobi mulle kuidagi see, et ma olen tema saak keda võiks rünnata ja seda juba sellepärast, et see on facking valus. Loomulikult suutis ta juba tekitada olukorra kus rippus ühe käpaga akna vahel. Jumal tänatud, et mul konditsioneer sest vastasel juhul ma hautaksin ennast palavas toas. Minule saaks panna sildi, et hästi vinnutatud inimliha. Ehk mõnele kannibalile see ikka peale läheb.

Üks kommentaar “[246] Padjaklubi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s