Viimased nädalad ma koguaeg lükkan seda kribamist edasi kuid nüüd hakkas juba enda ees häbi. Kaua sa iseendale ikka valetad?

Vahepeal on üsna tempokas aeg olnud, kaks koolitust, mõned peod ja niisama tšillamist. Eks selle esimese kiiva minu postitamisele lõigi üks koolitus Tallinnas ja siis veel mõned peod nende päevade jooksul mis seal veetsin. Pole just kerge olla joodikukalts kes elas iga öö erineva rahva juures. Nagu abielusaate Žiga lasin pohhuistina ringi. Viimane õhtu möödus kõige debiilsemalt kui sai Mündi tiir tehtud. Oma üllatuseks oli see asutus endale drastilise muudatuse teinud.

Alguses sain ma laupäeval kokku Marisega ning siis läksime Restorani Salt sööma. Kõhud saime täis siis liikusime tagasi Marise ja Marko juurde ning hakkasime vaikselt rummi lahjendama. Aeg lendas ja olime juba kõik üsna vindised, kui Mündi poole hakkasime liikuma ning juba asutuse ukse ees suutis Maris põlvili käia nii, et sukad oli põlvedelt katki.

200w_d.gif

Ega Marisel pikka pidu polnud, kui aeti taksoga koju. Ma olin veel mõned tunnid edasi, kuid tundsin et enam ei jaksa ja hakkasin siis Marise ja MArko poole kõndima. Se teekond oli ikka eriti tüütu. Kohale jõudes pidin siis aknale koputama, kuna Maris oma telole ei vastanud. Ronisin mingile kapile mis neil akna all seisis ja koputan. Järsku läks hoovis tuli põlema kahe inimese liikumise peale. Ma seisan tardunult selle kapi peal ja ilmselt üleni mustas nagu tavaliselt. Minu peas käib ainult üks lause: “Kas hüppan maha või mitte? Hüppan või mitte?”

Maha hüppasin siiski natuke hilja, kui nad olid juba hoovi jõudnud ja siis ehmatusest tardusid nemad ja naine küsis: “Kas sa said ikka kõik asjad varastatud mida tahtsid?” Kui Maris poleks sel hetkel uksele tulnud siis arvatavasti oleksid nad vist menti helistanud, kui nad just seda naljana ei mõelnud. Muidugi hakkas Maris kohe mind üle kuulama kus Marko on ja miks ta ei tulnud tagasi jne. Suurest vihast hakkas Maris Markole helistama, aga mina ei pannud alguses tähele kuidas ta seda teeb.

giphy-downsized-large.gif

Lõpuks ta seal vihasena kirus, et Marko ei vasta ja tema poole vaadates nägin kuidas Maris helistab teleka puldiga.

-Maris selle puldiga ei saa helistada

-See on Starmani pult ja sellega saab helistada

(Mul nagu kerge hälvari tunne, wannave IT spetsialist)

Igatajes Marko ei vastanud sellele Starmani puldi kõnele siis prooviti edasi järgmist teleka pulti, kuid üllatusena ei vastanud ta ka sellele. Ma vist pole elus nii pikalt millegi peale naernud ja tõesti kahetsesusega pean mainima, et ei filminud seda 😦

 

 

 

 

 

Advertisements

Üks kommentaar “[226] Kas tõesti uus postitus?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s