Aus olla siis algselt oli sellel veidike teine kirjeldus, aga võtsin õiguse kohandada seda meelepärasemaks. Mõtlesin, et jagan need viis laulu siis umbkaudu mingisse eluigasse laiali.

  1. Savage Garden- Animal song

See on tõesti laul mida ma väiksena võisin lõputult kuulata ja kui juhuslikult mingist raadiost see tuleb siis ikka käsi tõmbub sinna volüümi nupukesele lähemale.

2. Nelly-Dilemma ft Kelly

See on ka laul mida ma mäletan juba vähe suuremana kuskil 10 olin. Ma sain isegi endale ühe cd plaadi kus see peal oli ja siis arvustist sajaga kuulasin.

3. Rihanna-Umbrella

Noo kes siis seda vihmavarju laulu ei teaks? Kusjuures alguses see oli nii haige laul, aga nendega ongi see kõige suurem oht, et hakkavad meeldima. Nõnda ma siis terve suvi kõndisin ringi ja peas käis ikka vihmavarju laul 😀

4. Bruno Mars- Locked Out Heaven

Sellest laulust ei saa ma vist kunagi üle. Tahaks siiani omale ühe plaadi keevitada mida autos siis kuulata, aga mul lähevad ainult kassetid sinna 😀

5. Lost Frequencies- Reality

Pean mainima, et  selle laulu saatel olen ma teinud oma blogi esimesed kaks postitust. Selle all mõtlen ma siis kaks tundi replay peal kuulamist ning üksi kodus. Kristin oli ise vist tööl ja pärast koju saabudes hakkasime lakkuma ning liikusime välja.

Üks kommentaar “[225] BV 11/30 Minu viis lemmik laulu

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s