Kõigepealt alustame siis tähtsamast. Head vabariigi aastapäev mu söberid ja muud olluskid. Olgem uhked oma riigi ja juurte üle.

Minu tulevik on ilus. Kindlasti olen ma kuidagigi karjääri redelist üles roninud ning mingeid palgalisi muudatusi on ka. Vahepeal olen võitnud lotoga 80 miljonit ning selle rahaga olen kindlasti aidanud oma sõpru ja pere.

Isegi peale lotovõitu ma käiksin tööl edasi, aga ta oleks pigem nagu poolekohaga hobi. Never nõu millal ma sellest rahast ilma jään ja siis pole töökohta ega midagi. Lisaks on IT valdkond kus viis aastat eemal olekut tähedaks pm uuesti kooli asumist. Võimalik, et pingutan hetkel üle, aga umbes nii ta peaks olema.

giphy (15).gif

Eks ma enda lotovõiduga olen ostnud suurema elamise ja kindlasti olen ka Kasperile sõpru juurde muretsenud. Mina olengi tuleviks see crazy catboy. Tean küll, et muidu on catlady, aga ma ei annaks ka peale soovahetus operatsiooni lady välimust välja. Selleks soovahetuseks sobivad pigem Bangladeshi vennakesed. Kasperile endale meeldiks ka suurem elamine kus saaks ikka rohkem joosta ja oma võimu näidata. Ehk leiaks isegi mõne hiirepoisi kellega maadelda.

Eeldaksin ka raudset tervist, mitte et pean kuskil arstide vahelt jooksma nagu peata kana. Mitte et ma seda hetkel haiglas ei teeks. Kõige suuremad hirmud tulevikus ongi pigem tervisega seotud. Meil suguvõsas muud haigust eriti ei esine kui viinakuradi. Seega loodame, et ka sellest jään puutumatuks. Arvestades, et minu kõrvetised on ikka järjest valusamaks läinud siis joomine tuleks juba vaikselt igaveseks maha matta 😀

Ma nagu rohkem ei oska midagi siia lisada seoses tuleviku visiooniga.

Advertisements

Üks kommentaar “[223] BV 9/30 Minu unistuste tulevik

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s