Ma olen inimene kes tõsiselt ei saali neid talviseid hommikuid, kui aknast vaatad järjekordset udust ilma. Tekib alati tahtmine tekk üle pea tõmmata ja kogu maailma eest peitu pugeda. Kahjuks tuleb siis karm reaalsus, et olen vaene ja pean edasi tööl käima.

Eile siis suutsin ennast tööks valmis panna, kui õue minnes avastan, et mind on suht sitasti kinni pargitud. Ma korraks mõtlesin, et nüüd on märk koju jäämisest. See jumal ikka seal üleval sasib oma saatuse asju ja nõnda annab märku, et fuck you, jää lihtsalt koju. Kui see tõesti jumala kätetöö oli siis sul jäi minu vaesus kahesilma vahele. Nõnda ma siis sellele autole süüdet andsin, aga mul polnud õrna aimugi kuidas sellest olukorraast välja saada. Nõnda ma seal jõnksutasin üht pidi kui ka teist. Noo mitte midagi ei lähe paremaks. Vahepeal pidin autost välja ronima ja vaatama kuidas see auto siis on ja palju ruumi veel on. Muidugi kui autost välja tulin siis pidin auto täiesti seisma panema, kuna jumal teab mis see käsipidur seal teeb. Pole ju teine kolm kuud kasutust leidnud.

giphy (25).gif

Nagu kogu sellest auto pasast veel vähe oli siis Statoili töötaja otsustas ka ajusid huiata. Mina, korralik kodanik, soovisin osta paki suits, aga tema hakkas kohe midagi muud tegema.

-Kas te tulemasinat soovite?

-Ei

-Kas teil tikke ei ole vaja?

-Ei

-Kohvi ei soovi?

-EI

-Šokolaadi soovi ei ole?

Minu ainus soov oli jõuda tööle, kuhu ma olin niigi juba viis minutit hiljaks jäänud. Õnneks siiski see müüa hakkas mind koinima oma dokumendi sooviga. Nagu cmoon kas selle protsessi peab tõesti niii keeruliseks tegema? Mõistan, et neil iga toote müük loeb, aga mingi hetk see läheb tüütuks ja ma lihtsalt ei astu sinna asutusse. Ükskõik kus kohas ma olen. Seega Statoili töölised, mõelge kas te ikka tahate oma kliente eemale peletada.
giphy-26

Eelmisel nädalal sain haiglas väikse feili maha anna. Saabusin siis suitsult, kui üks arst liftis küsis: “Kuulsin, et jäid bitcoinide kaevandamisega vahele.” Ma muidugi naljates vastasin: “Nohh jah seekord ei läinud õnneks.” või midagi sellist. Igatahes jäi jutu käigus mulje, et mina oleks neid seal kaevandanud. Hiljem mulle jõudis kohale, et see arst ja ÜLEJÄÄNUD NELI inimest ei pruukinud samuti mõista, et ma tegin nalja. Nüüd ma ootangi põnevusega kas jutud lähevad laiali või mitte. Päris pull oleks, kui mõni töötaja tuleks nõu küsima kuidas asjad käivad. Muidugi peab mainima, et osad inimesed ei julgenud pärast skandaali isegi mulle helistada kuna nad arvasid, et mendid kuulavad mu kõnesi peale. Noo tõesti andke andeks, aga ma ei ole asjas süüdlane ning olukord on ammu lahendatud 😀 😀

 

Üks kommentaar “[220] Eilne hommik

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s